800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Tvrdé a pevné obálky se zásuvným uzávěrem

Tvrdé a pevné kartonové obálky se zásuvným uzávěrem zajistí spolehlivou ochranu

Naše komplexní nabídka kartonových obálek se zásuvným uzávěrem představuje ideální volbu pro každého, kdo hledá spolehlivou ochranu pro pestrou škálu zásilek. Tyto pevné a robustní obálky jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost vašim dokumentům a zboží během skladování a přepravy.

Díky své tvrdosti a odolnosti proti zlomení jsou obálky z kartonu perfektní pro ochranu různých druhů zboží, od časopisů, knih, prospektů, přes DVD a CD nosiče, až po kalendáře v různých velikostech. Jsou navrženy tak, aby dokonale vyhovovaly rozměrům dle norem A4, C4, A3, ale i pro menší či větší formáty – s maximální výškou až 40 mm.

Výhody kartonových obálek se zásuvným uzávěrem

  • Nízká hmotnost obálek šetří náklady za poštovné.
  • Rychlé uzavření je praktické a šetří čas při balení i otevírání.
  • Jsou vyrobeny z kvalitní odolné lepenky.
  • Mají vnější vrstvu z testlineru.

Jedinečná konstrukce RAJA obálek je doplněná o dodatečný karton na bočních stranách, což zaručuje, že hranice zásilek zůstanou nepoškozené a vaše produkty dorazí v perfektním stavu. Zásuvná klapka zajišťuje bezpečné uzavření obálky, což minimalizuje riziko jejího nechtěného otevření během přepravy.

Navíc díky pevné konstrukci kartonu jsou tyto obálky odolné proti přelomení, což výrazně zvyšuje ochranu obsahu před poškozením. Výsledkem je kombinace praktičnosti, bezpečnosti a ochrany, která činí tyto kartonové obálky ideální volbou pro odesílání důležitých zásilek.

  • Výběr správné velikosti obálky je snadný – stačí přidat přibližně 2 cm k šířce a minimálně 1 cm k délce zásilky, což umožňuje výběr ideální obálky pro každou potřebu.

V RAJA nabídce naleznete obálky v mnoha velikostech, včetně nejoblíbenějších kartonových obálek A3 a A4, což vám umožní vybrat si produkt, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Ať už potřebujete zaslat cokoli, s našimi kartonovými obálkami se zásuvným uzávěrem si můžete být jisti tím, že vaše zásilka bude v bezpečí od okamžiku odeslání až po doručení.

1 výsledek
Třídit dle: Relevantnosti