800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Papírové krabice na pivo a víno

Obaly na pivo a víno a jiné láhve pro bezpečnou přepravu Vašeho zboží!

Představte si, jak vaše láhve vína, piva či dalších tekutých lahůdek a pochutin, putují bezpečně k vašim zákazníkům, chráněné v pevném a elegantním obalu. Krabice na víno a pivo z RAJA sortimentu jsou pečlivě navrženy tak, aby láhve pevně fixovaly, oddělovaly a chránily před poškozením. A to není vše. 

Pokud hledáte nejen přepravní krabice na víno a pivo, ale zároveň elegantní dárkové provedení obalů, vyberete si u nás z několika druhů designových obalů, které na první pohled lákají k otevření.

Ať už provozujete kamennou prodejnu, prodáváte alkoholické nápoje online, jste výrobcem lahodného moku v podobě vína, piva či dalších delikates, nebo jen hledáte estetické dárkové obaly, u nás máte vždy na výběr.

Klasické klopové přepravní krabice na víno z odolné lepenky, která zvládne vysoký stupeň zatížení, nabízíme s kapacitou 1, 2, 6 nebo 12 lahví, o maximálním objemu 0,75 litru. Obsahují kartonové přepážky pro bezpečné zajištění obsahu a v rámci úspory času oceníte rychlou montáž díky vylisovaným drážkám.

  • Pokud potřebujete balit a přepravovat pouze 1 až dvě lahve vína v jednom balení, doporučujeme využít tzv. Rigibox a vyplnit ho výplňovým materiálem SizzlePak, který nabízíme v několika barevných provedeních.

Naše obaly na pivo v podobě klopových krabic z pětivrstvé lepenky pojmou láhve od 0,33 do 0,5 litru. Jsou ideální pro zasílání, doručování kurýry i přepravními společnostmi.

RAJA tip: Praktickým a funkčním doplňkem při přepravě lahví s alkoholem, ale i dalších dobrot ve skleněných obalech (marmelád, medů, paštik…), jsou rukávy ze 100% recyklovaného kartonu. Nabízíme je v několika průměrech/velikostech. Díky vysoké flexibilitě se přizpůsobí vašemu produktu a ochrání ho při transportu i skladování.

S pomocí kvalitně zpracovaných a odolných obalů můžete jednoduše ukázat, jak moc vám záleží na vašem produktu, vašich zákaznících, a v případě dárkových obalů i na vašich zaměstnancích či obchodních partnerech.

Vyzkoušejte naše krabice na pivo a víno hned dnes a uvidíte, jak skvěle doplní váš produkt a zvýší hodnotu vaší značky. Staňte se spolu s námi profesionálem v oblasti balení.

13 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti