800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
5
Pokračovat v nákupu

Igelitové tašky s uchy

Igelitové tašky pro pohodlný odnos zboží i dárků!

Igelitová taška s uchy ve formě průhmatu či s páskovým držadlem patří již řadu let k tradičním prostředkům pro balení zboží v kamenných obchodech, supermarketech či jako praktický obal pro běžný přenos předmětů všechno druhu.

  • V nabídce jsou v běžné bílé barvě, ale i v dalších barvách jako je černá, stříbrná, červená, průhledná atd.
  • Mikrotenové tašky do tloušťky 25 mikronů jsou vhodné do jakékoliv prodejny se samoobslužným prodejem pro odnos nakoupeného zboží. Čím těžší výrobky, tím vyšší tloušťku by mikrotenová taška měla mít.
  • Prodáváte či přepravujete textilní oděvy, metrový textil, povlečení, obuv či jiné větší a objemné produkty? Pak využijte nikoliv tašky s průhmatem, ale igelitky s uchy.
  • Reklamní pe tašky se řadí k těm nejlevnějším a přesto velmi účinným reklamním nosičům. Vytiskneme na ně Vaše logo, text a zrealizujeme i náročnější provedení - již od min. odběru 1000 ks!
Igelitka je ideální pro galanterie, velkoobchody s módou, butiky, prodejny obuvi, výrobce textilního zboží, čistírny či ve variantě na víno i pro vinotéky atd. K dostání v různých barevných provedeních i tloušťkách fólie.

4 výsledky
Třídit dle: Relevantnosti