Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
3
Pokračovat v nákupu

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Naši poradci jsou vám k dispozici. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Naši poradci jsou vám k dispozici, aby odpovídali na otázky týkající se realizace vaší objednávky. Garantujeme rychlou a odbornou pomoc. Kontaktujte naše oddělení služeb zákazníkům telefonicky 800 500 515 nebo e-mailem info@rajapack.cz.

14 dní na změnu názoru

V RAJA děláme maximum, abychom vám pomohli najít ten správný obal pro každý produkt. Pokud po přijetí objednávky zjistíte, že není správná, můžete produkty vrátit v bezvadném stavu a v balení od výrobce do 14 dní od přijetí objednávky a my vám buď vrátíme peníze, nebo navrhneme nové řešení balení.

S RAJA se můžete spolehnout na kvalitu produktů a služeb

Ekomi

Ekomi

stav ke dni 7.3.2022

ISO 9001:2015 - ISO 14001:2015

ISO 9001:2015

Všechny naše procesy jsou certifikovány, což zaručuje, že děláme vše pro to, abychom vám poskytli služby na nejvyšší úrovni.

ISO 14001:2015

Tento certifikát dokazuje, že RAJA prosazuje environmentální politiku ve vztahu ke všem oblastem své činnosti a řízení.

APEK

APEK:

členství ve sdružení firem a podnikatelů z oblasti e-commerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně. Členové APEK se neustále podporují a posouvají své podnikání tím správným směrem.

Skupina RAJA je členem FSC® (Forest Stewardship Council)

Skupina RAJA je členem FSC® (Forest Stewardship Council),

který podporuje zodpovědné obhospodařování lesů v souladu se 3 kritérii udržitelného rozvoje – sociálním, environmentálním a ekonomickým.

PEFC

PEFC: tato certifikace zajišťuje, že výrobek pochází z odpovědných zdrojů a přispívá k trvale udržitelnému hospodaření v lesích

EcoVadis

EcoVadis: první uskupení zabývající se hodnocením výkonosti CSR na světě, které již hodnotí více jak 75 000 společností ve 160 zemích světa. Toto hodnocení umožňuje posoudit kvalitu integrace CSR do našeho systému řízení prostřednictvím realizovaných opatření a našich výsledků.