800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Pro velkoodběratele

SERVIS PRO VELKOODBĚRATELE, ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Zde najdete odpovědi na nejfrekventovanější otázky. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit! Rádi Vám osobně poradíme.

Potřebuji větší množství obalového materiálu, speciální služby či individuální nabídku, na koho se mohu obrátit?

Flexibilně se přizpůsobíme objemu Vašich nákupů. Díky individuálně kalkulovaným cenám nad rámec běžných slev šetříte Váš rozpočet a prostřednictvím osobního zákaznického přístupu optimalizujete Vaše interní postupy v oblasti balicích procesů, nákupu, skladování i učetnictví.
Získejte atraktivní nákupní podmínky! Na základě Vašich potřeb Vám sestavíme cenovou nabídku co nejrychleji, nejpozději však do 2 pracovních dnů. Díky našim skladovým plochám o rozloze 160.000 m2 uskladníme zboží za Vás a dodávky upravíme dle aktuálních potřeb Vaší firmy.
Začněte šetřit již dnes – kontaktujte nás na bezplatném telefonním čísle 800 500 515 či e-mailem: velkoodberatel@rajapack.cz nebo navštivte naši webovou stránku Servis pro velkoodběratele.

Jak mohu získat nabídku a cenovou kalkulaci?

Náš prodejní tým Vám dle Vašich požadavků sestaví individuální nabídku a doporučí vhodné a optimální obalové řešení na míru Vašemu podniku a provozu. Zašlete nám Vaše specifikace na e-mail: velkoodberatel@rajapack.cz nebo nás kontaktujte na bezplatné lince: 800 500 515. Bezplatně a co nejrychleji (nejpozději do 2 pracovních dnů) Vám vyhotovíme personalizovanou cenovou nabídku. Obraťte se na nás ještě dnes a začněte šetřit!

Je možné se dohodnout na termínu schůzky v sídle firmy?

Naši zákazničtí poradci Vám přímo na místě ve Vaší společnosti navrhnou vhodná obalová řešení a poradí při optimalizaci firemních balicích procesů. Domluvte si Váš individuální termín na bezplatném telefonním
čísle 800 500 515 popř. e-mailem: velkoodberatel@rajapack.cz

Zajímají mě podrobnosti o skupině RAJA, kde se mohu dozvědět detaily?

Skupina RAJA, Váš partner v celé Evropě!

Více než 60 let zkušeností, rozsáhlý výběr obalových řešení a cenová efektivita se podílejí na vedoucím postavení skupiny RAJA na evropském trhu.

Buďte i vy jedním z 2.000.000 spokojených zákazníků a šetřete každým nákupem díky našemu trhem osvědčenému know-how. Skupina RAJA je tu pro Vás v 19 evropských zemích prostřednictvím svých 26 dceřiných společností.

Již od svého založení klade RAJA Česká republika důraz na individuální přístup ke svým zákazníkům. Ve spolupráci s námi získáte spoustu bezkonkurečních výhod:

Široký a komplexní sortiment: 3.000 produktů skladem.

Rychlé dodání zboží zdarma* do 2 až 3 dnů.

Profesionální a individuální zákaznický servis.

Krabice na míru či potisky obalů s Vaším logem a designem.

Chcete-li se dozvědět více o skupině RAJA, o její historii, hodnotách či Vás zajímají informace o veřejně prospěšné činnosti nadace Danièle Marcovici, navštivte naše webové stránky: www.raja-group.com!


*Již od hodnoty objednávky nad 5.000,- Kč bez DPH.