800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu
rajaPrint

Obaly s vlastním potiskem

Personalizovaný obal slouží zároveň jako reklama Vaší firmy

Lepicí pásky s potiskem

Odlište se páskou s individuálním potiskem! Nejenže vaše obaly chrání během přepravy, ale navíc poslouží i jako účinná reklama. Vytvořte si vlastní pásku pomocí našeho nástroje.

Tašky s potiskem

Papírové tašky s potiskem jsou skvělým propagačním nástrojem. Papírové tašky navíc nezatěžují životní prostředí. Záleží jen na Vás jakou variantu si vyberete. Dokážeme potisknout nejen papírové tašky, ale i lesklé dárkové tašky a také klasické igelitové.

Sáčky s potiskem

RAJA nabízí širokou škálu rozměrů sáčku, včetně těch ekologických. Sáčky jsou vhodné pro vzorky, skladování a to pro všechny druhy zboží.

Etikety s potiskem

Na lepicí štítky se skvěle hodí logo nebo motto Vaší firmy. Nabízíme širokou nabídku rozměrů etiket.

Obálky s potiskem

Obálky s vlastním firemním potiskem jsou vysoce kvalitní, nákladově efektivní a slouží zároveň jako reklama Vaší společnosti. Díky širokému spektru barev a vzorů si vybere každý.

Krabice a poštovní obaly s potiskem

Krabice a poštovní obaly se specifickými rozměry nebo potiskem, které odliší Vaší firmu. Chcete mít logo uvnitř krabice nebo na jejím povrchu? Chcete mít logo včetně svého firemního motta? Stačí poslat poptávku a naši specialisté se o všechno postarají!

Kartonové obálky s potiskem

Obálky jsou vhodné pro přepravu plochých předmětů, drobného zboží nebo tiskovin. Jsou k dispozici v bílé nebo hnědé variantě. Obálky jsou navíc uzavíratelné pomocí samolepicího proužku.