Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

BALTE JAKO PROFESIONÁLOVÉ!

S pomocí evropského lídra v oblasti distribude obalů

VÍTEJTE V RAJA!

Dobrý den a vítejte v našem novém hlavním katalogu! Jeho publikace je dobrou příležitostí znovu připomenout závazek všech zaměstnanců společnosti RAJA, kteří každý den dělají vše pro to, aby vám zajistili efektivní a optimální balení, zabezpečení a přepravu vašich výrobků.

BALTE JAKO PROFESIONÁLOVÉ díky stále dokonalejším řešením na míru

Dostupnost na prvním místě! I přes současné potíže se zásobováním je naší prioritou udržovat vysoké skladové zásoby, abychom vám zajistili rychlé dodání potřebných obalů.

Neustálé inovace! Společnost RAJA chce hrát vedoucí roli v ekologické transformaci. Díky neustálé spolupraci s předními výrobci z celé Evropy, zavádíme inovativní a stále ekologičtejší produkty. Umožníme vám tak vybrat si alternativní řešení, abyste mohli snížit svůj dopad na životní prostředí, a zároveň optimalizovat balení a přepravu.

PROFESIONÁLNÍ NÁKUP od jediného dodavatele

Balení a mnoho dalšího! Náš sortiment se neustále rozšiřuje, aby vyhovoval všem vašim potřebám, což vám umožní ušetřit čas a peníze nákupem od jediného dodavatele.

Kromě obalů nabízíme široký sortiment průmyslového vybavení, kancelářských potřeb, ochranných prostředků a čisticích prostředků. Stejně vysokou kvalitu služeb zaručujeme v každé společnosti skupiny RAJA ve všech 19 zemích, kde působíme.

Děkujeme vám za důvěru a za to, že jste si vybrali společnost RAJA!

Signature

Gabriela Fabianová
Country manažerka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.