Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,8/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

JEDNODUŠE STOJÍME PŘI VÁS!

VÍTEJTE V RAJA!

Vydání nového katalogu je vynikající příležitostí k představení opatření, která společnost RAJA podnikla, s ohledem na měnící se obchodní potřeby, v tomto mimořádně obtížném ekonomickém období.

Abychom vyhověli potřebám vašeho podnikání, rozšířili jsme naši nabídku!

Již řadu let společnost RAJA obohacuje a rozšiřuje svoji nabídku, tak aby mohla poskytnou největší výběr obalů, stejně jako širokou škálu průmyslového vybavení a kancelářských a hygienických potřeb.

To Vám umožňuje být flexibilnější a ušetřit peníze sdružením nákupů u jednoho dodavatele.

Společnost RAJA neustále obohacuje a rozšiřuje svoji nabídku, aby vám mohla poskytnout největší výběr obalů, stejně jako širokou škálu průmyslového vybavení a kancelářských a hygienických potřeb.

Nákupy u jednoho dodavatele vám tak umožňují být flexibilnější a zároveň ušetřit peníze.

V letech 2019 a 2021 skupina RAJA získala nové členy, kterými jsou velké společnosti specializující se na distribuci kancelářských potřeb a nábytku, lídři ve svých oborech v 10 evropských zemích. Více informací o společnostech skupiny RAJA naleznete na stranách 4-5 a na stránkách raja-group.com.

Inovace pro stále zlepšující se ekologickou odpovědnost!

Ekologie je pro nás důležitá, a proto všechny týmy skupiny RAJA usilovně pracují na zlepšení ekologických aspektů ve všech oblastech našeho podnikání.

Především však do naší nabídky neustále přidáváme ekologická řešení, kterými lze jednoduše nahradit běžné obaly. Ekologické obaly jsou v našem katalogu i na webových stránkách rajapack.cz vždy označeny zeleným symbolem!

Jednoduše získejte ty nejlepší služby!

Současná doba se vyznačuje obtížnou dostupností surovin a neustále rostoucími cenami.  Snažíme se čelit této výzvě a dělat vše pro to, abychom vám i nadále poskytovali ty nejlepší služby a udržovali nejvyšší kvalitu: okamžitou dostupnost výrobků, poradenství a rychlé dodání.

Vždy jste se na nás mohli spolehnout, a nyní ještě více než kdy jindy!

Děkujeme za projevenou důvěru a za to, že jste si vybrali společnost RAJA!

Za skupinu RAJA

Signature

Gabriela Fabianová
Country manažerka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.