• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 18:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • Dodání do 2-3 pracovních dnů Doprava ZDARMA od objednávky nad 4.000 Kč
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

O společnosti Rajapack

ZNAČCE RAJA
MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

ZNAČCE RAJA MŮŽETE DŮVĚŘOVAT JIŽ 65 LET

Skupina RAJA právě oslavila své 65. výročí. To je pro nás skvělá příležitost k ohlédnutí za uplynulým obdobím a zamyšlení nad tím, jestli jsme zůstali věrni vytyčeným zásadám.

Je to pro nás také příležitost poděkovat vám za důvěru, kterou jste nám projevili a současně bychom vás chtěli informovat o probíhajících projektech a novinkách, které připravujeme.


65 LET INOVACE

Od založení společnosti RAJA neustále investuje do inovace produktů. Naše nové produkty odpovídají rozšiřujícím potřebám našich klientů, jsou praktičtější, hodnotnější a nabízejí účinnější ochranu. RAJA si je vědoma problémů spojených se životním prostředím a chce hrát rozhodující roli v přechodu na ekologická balení. Nabízíme ekologicky odpovědná řešení a informujeme o produktech, které přispívají ke snížení spotřeby obalů nebo využívají recyklovaných materiálů. V roce 2019 byla naše iniciativa odměněna dvěma Oscary za obaly udělenými za 80% recyklované plastové strečové fólie a krabicí na láhve s výplňovým materiálem.

65 LET KVALITY SLUŽEB

Spokojenost našich zákazníků byla vždy naší prioritou. Prodejní týmy na telefonu a v terénu poskytují našim klientům profesionální poradenství a na webových stránkách získáte přehledné informace o široké nabídce produktů RAJA. Výrobky a zařízení jsou k dispozici v našich distribučních střediscích a dodávány v co nejkratších lhůtách.

65 LET ANGAŽOVANOSTI

Uvědomujeme si, že úloha podnikání není jen hospodářská, ale také sociální a společenská. Nadace RAJA-Danièle Marcovici podporuje od roku 2006 sociální projekty ve prospěch posílení postavení žen ve Francii a na celém světě. Už více než 100 000 žen v 55 zemích využilo těchto akčních programů.

RAJA již více než 20 let v duchu otevřenosti vůči světu vytváří sbírku současného umění spojeného s obalovými materiály RAJA Art. Účastní se kulturních partnerství, jako jsou například Mezinárodní festival Bande Dessinée d'Angoulême a sponzorské akce k pořádání výstav, zejména v centru Pompidou.

SOUČASNOST

V roce 2019 skupina získala 3 velké firmy v distribuci kancelářských potřeb a nábytku, JPG ve Francii, Mondoffice v Itálii, Kalamazoo ve Španělsku a společnost Bernard, distributora čistících prostředků, zdraví a bezpečnosti na francouzském trhu. Díky těmto novým značkám neustále rozšiřujeme a diverzifikujeme naši nabídku, abychom lépe vyhověli všem potřebám vybavení pro vaše podnikání.

Ještě jednou děkujeme za vaši důvěru a loajalitu.

Za skupinu RAJA

Gabriela Fabianová
Country manažerka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.