• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

O společnosti Rajapack

Na nás se můžete vždy spolehnout!

ZNAČCE RAJA MŮŽETE DŮVĚŘOVAT JIŽ 65 LET

Skupina RAJA neustále inovuje a nabízí profesionální řešení, které se dokonale přizpůsobí Vašim požadavkům. Naše nové produkty, které reagují na vaše měnící se potřeby, jsou ještě praktičtější a užitečnější pro optimalizaci vybavení vaší společnosti. Chceme aby vaše produkty měly co nejlepší zabezpečení při přepravě. Poradíme vám jak ušetřit peníze i čas a jak zlepšit vaší image.


RAJA posiluje svou roli v ekologii

Uvědomujeme si závažnost životního prostředí a proto rozšiřujeme ekologickou nabídku produktů. Nabízíme obaly snižující množství odpadu nebo znovupoužitelné a recyklovatelné obaly: kartonové krabice, papírové lepicí pásky, obaly z přírodních surovin, recyklované a recyklovatelné. Všechny tyto druhy obalů najdete v tomto katalogu.

Ekologicky odpovědné balení je také gestem solidarity

Od roku 2006 Nadace RAJA-Danièle Marcovici podporuje asociační projekty pro ženy po celem světě. Program „Ženy a životní prostředí“ vám umožňuje tyto projekty podporovat nákupem vybraných ekologicky odpovědných produktů.

Vaše spokojenost je naší prioritou

Naše prodejní týmy jsou k dispozici na telefonu a jsou také připraveny vás navštívit po celé ČR. Naši specialisté vám poskytují poradenství, bezkonkurenční kvalitu služeb. Náš e-shop a katalog nabízí veškeré produkty v naší nabídce. Objednávky doručujeme do 2-3 pracovních dnů. Společnost RAJA má 18 poboček po Evropě a je připravena vyhovět všem vašim potřebám, bez ohledu na váš obchodni profil.

Děkujeme vám za důvěru

Za skupinu RAJA

Gabriela Fabianová
Country manažerka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.