• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 18:00
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • Dodání do 2-3 pracovních dnů Doprava ZDARMA od objednávky nad 5.000 Kč
logo raja 800 500 515
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

O společnosti Rajapack

ZNAČCE RAJA
MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

V RAJA vždy klademe důraz na kvalitu našich produktů a služeb. Naše hodnoty nám umožňují získávat trvalou důvěru a spokojenost našich zákazníků, kterou neustále rozvíjíme.

Ještě větší výběr

Díky široké nabídce více než 2 500 produktů skladem, s dodáním do 2 až 3 dnů, můžeme vyhovět rozmanitým potřebám Vašeho podnikání, ať už jste malá provozovna nebo velká společnost Na stránkách nového katalogu najdete nové a inovativní obalové materiály, které ochrání Vaše produkty, ale také bohatý výběr strojů a vybavení do skladů, dílen a kanceláří.

Kvalita za nejlepší ceny

Mnoho našich produktů nese název RAJA. Značka RAJA znamená záruku kvality za nejlepší ceny, s ohledem na Váš rozpočet a charakter podnikání.

Servis a odborné poradenství

Naši obaloví specialisté jsou Vám k dispozici na bezplatné telefonní lince, live chatu, e-mailu nebo si s nimi můžete domluvit osobní schůzku ve Vaší firmě. Budujeme pro Vás lepší zážitek z nakupování online prostřednictvím průvodců k usnadnění volby produktů, nových interaktivních nástrojů a služeb. Více informací naleznete na straně 15.

Společnost hrdá na své hodnoty

V RAJA věříme, že naše role obchodní společnosti je více než podnikání a proto ctíme korporátní, sociální a environmentální odpovědnost. Naši nabídku tvoří až 51 % ekologických produktů, z trvale udržitelných zdrojů a recyklovaných materiálů, které Vám umožní rozvinout Váš podnik novým směrem.

Country manažerka