• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,8/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka

O společnosti Rajapack

VÍTEJTE V RAJA!

Spolehlivá značka, která plní vaše potřeby!

Naši zákazníci nám důvěřují již 65 let. Zákládáme si na pověsti spolehlivého partnera a to díky respektování našich závazků a dodržování standardů, kterými jsou: okamžitá dostupnost většiny našich produktů, spolehlivost doručení objednávek v dodací lhůtě a poskytování poradenství našimi odborníky.

SPOLEHNĚTE SE NA NÁS, JSME EKOLOGICKY ZODPOVĚDNÁ FIRMA

Kvalita našich výrobků patří mezi první z našich závazků. Naše týmy pečlivě vybírají produkty, které jsou kvalitní a dbají zejména na jejich původ a výrobu: přes 86% našich výrobků je vyrobeno v Evropě. Pod obchodní značkou RAJA, nabízíme již 67 obalových produktů, kancelářských potřeb a průmyslových výrobků. Nyní je najdete v nově navržených obalech s vícejazyčnými informacemi po celé Evropě. Výsledkem přístupu k životnímu prostředí je skutečnost, že 55% obalů v naší nabídce je ekologických a obaly z plastů jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

SPOLEHNĚTE SE NA NAŠE INOVATIVNÍ OBALY

Díky našemu širokému sortimentu a bez ohledu na velikost vaší společnosti; pracujete-li z domova nebo v menší firmě či v nadnárodní společnosti nebo v jakémkoli sektoru - distribuce nebo služby, vám dokážeme nabídnout na míru. Obaly, které nabízíme jsou nejen ekonomické, ale i inovativní.

PLNÍME VŠECHNY VAŠE POTŘEBY

Jestliže nakupujete větší množství různých obalů, nebo vybavení, můžete ušetřit čas a peníze nákupem u jednoho dodavatele. Abychom vám dodali co nejrychleji zboží, které potřebujete k úspěšnému podnikání, neustále rozšiřujeme naši nabídku. U nás nakoupíte vše, od krabic a lepicích pásek, až po hygienické a pracovní potřeby.

SDÍLÍME NAŠE HODNOTY

Jsme přesvědčeni, že právě nyní, více než kdy jindy, naše společnost zastává důležitou sociální a společenskou roli. Jeden z dalších důvodů, proč nám naši zákazníci důvěřují a zůstávají věrní. Skupina RAJA plní i nadále své závazky chránit a usilovat o rovnost žen a mužů prostřednictvím projektu „Ženy a životní prostředí“ vedený nadací RAJA-Danièle Marcovici, který podporuje celou řadu místních a mezinárodních nadací a asociací. Děkujeme, že nám důvěřujete a že jste si vybrali RAJA!

Děkujeme vám za důvěru

Za skupinu RAJA

Gabriela Fabianová
Country manažerka CZ a SK
Rajapack, s.r.o.