Vánoční dárkové balení – tipy na obalové materiály

3 min čtení 27 listopadu 2023

Období před Vánocemi je ideální čas, abyste poděkovali svým obchodním partnerům a zaměstnancům za spolupráci v celém roce. Stejně důležitý jako obsah samotného dárku je také dárkové balení. Inspirujte se v RAJA, jaké rozmanité typy vánočních dárkových balení můžete použít.

Dárkové sáčky Rajapack

 

Mezi velmi oblíbené druhy vánočních obalů patří tradiční kartonové krabice a papírové tašky.

3 tipy na vánoční dárkové balení

Dříve, než si vyberete správný obal, potřebujete vědět, co bude váš vánoční balíček obsahovat. Na víno jsou vhodné speciální krabice na láhve, balíčky s potravinami a kosmetikou můžete zabalit do průhledné celofánové fólie.

Dekorativní krabice

Vánoční dárkové balení v dekorativní krabici působí elegantně a reprezentativně. Dekorativní krabice jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech i barevných provedeních.

Skvěle se hodí na pralinky, medovníky i vánoční cukroví nebo různé reklamní předměty. V RAJA najdete i dekorativní krabice s praktickým magnetickým uzávěrem.

 

Mezi tradičně oblíbené barvy vánočních obalů patří zejména červená, zlatá a zelená.

Kartonové krabice

Nádherné vánoční obaly vytvoříte také z klasické kartonové krabice. Stačí, když do krabice vložíte dekorativní či hedvábný papír. Jako výplň krabice doporučujeme SizzlePak.

Papírové proužky skládané do harmoniky jsou více než jen estetickým doplňkem – rovněž efektivně chrání obsah vašeho balíčku před nárazy.

sizzle pak
hevea

 

Mezi oblíbené kartonové obaly patří krabice s průhledným okénkem a obaly na víno.

Papírové tašky

Dárkové tašky s firemním potiskem představují estetické a funkční řešení. Jejich výhodou v porovnání s jinými typy obalů je zejména nižší cena. Navíc do nich zabalíte téměř cokoliv. Na prodejně do nich můžete vložit maličkost pro zákazníky a v kanceláři můžete zabalit například dárky pro zaměstnance. Snadno je vezmete s sebou na obchodní schůzku.

 

Věděli jste, že většina lidí preferuje papírové obaly před plastovými? Potiskněte je logem vaší firmy, přidejte papírovou pásku, stuhu nebo jutový provázek a přání. Vždyť přeci v jednoduchosti je krása.

Jak ozdobit vánoční dárkové balení

Hedvábný papír, stuhy, dekorační výplní, barevná celofánová fólie, vánoční lepicí pásky. Využijte ozdobné balicí doplňky a vytvořte z běžného obalu výjimečné dárkové balení. Nezapomeňte přidat ke každému dárku kartičku s věnováním.

Existuje celá řada možností, jak zabalit dárky pro obchodní partnery i zaměstnance. Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.

nejlepší témata