Originální tipy na vánoční balení

3 min čtení 17 prosince 2019

Blíží se nám Vánoce a to je ten pravý čas vám dát tipy jak zabalit vánoční dárky. Dárky se nemusí týkat jen rodiny a přátel, neměli bychom zapomínat ani na obchodní partnery či zákazníky. Určitě stojí za to si najít chvíli a využít těchto pár tipů pro zabalení vánočního dárku. Rozbalování dárků bude ještě radostnější! V nabídce RAJA najdete sekci, kterou nazýváme boutique. To jsou balicí papíry, stuhy, krabice a tašky na víno a mnoho dalšího!

Papírové tašky

Pokud nejste zruční v balení, doporučujeme využít papírové tašky, které jsou v dostání i v barevných provedeních. Dárek jednoduše vložíme do tašky a případně dodáme visačku se jménem nebo přáním. Jednoduché a rychlé zároveň.

Barevné papírové tašky

Další možností jsou tašky z lakovaného papíru různých velikostí. Tašky mohou být mimo jiné personalizovány – na tašky se dodá jednoduché a výstižné přání například do Nového roku!

Dekorativní krabičky

Nejlepším způsobem je využít dárkové krabičky. Ideální jsou pro kosmetiku, knihy, různé cukrovinky, šperky apod. Elegantní krabičky s magnetickým uzávěrem jsou rychle složené a díky magnetu se jednoduše uzavřou. Mohou se využít spolu s hedvábným papírem, který celému balení dodá na luxusu. Abychom měli jistotu, že se zboží uvnitř krabičky nepoškodí, můžeme balení doplnit o SizzlePak. To jsou barevné hoblinky kraftového papíru v různém barevném provedení. Darkové krabičky s magnetickým uzávěrem

Dekorativní balicí papíry

V nabídce RAJA jich najdete opravdu velké množství. Kraftové papíry jsou velice odolné vůči roztžení. Eleganci balení dodají metalické balicí papíry. Často se pro různé balíčky využívá i celofán. RAJA nezapomíná ani na děti, proto u nás v nabídce najdete balicí papír i pro ně.

Lesklý dárkový papír

Stuhy, stužky a hvězdičky

Stuhy a různé ozdobné prvky, dodají balení ten správný vánoční vzhled! Oblíbené jsou saténové stuhy, které se hodí především pro lesklé papíry. Dárky lze také zabalit ekologickou variantou – lýkem. Spolu s kraftovým papírem bude balení „eco-friendly“ a zároveň esteticky zabalené.

Krabice se stuhou

Obaly pro lahve

Jak už je tak tradicí, častým dárkem je lahev vína či nějakého sektu a podobně. Nezapomínejme, že by lahev měla být řádně zabezpečena. Existuje řada řešení – boxy na lahve, sáčky, tašky a krabice na víno. Řešením může být také odolný kufřík či krabička z vlnité lepenky.

 

Kartonový kufřík na láhve

Ať už se rozhodnete pro jakékoli balení, důležité je aby měl obdarovaný z dárku radost!

Celý tým RAJA Vám přeje šťastné a veselé Vánoce!

 

 

nejlepší témata