Jak vkusně zabalit láhve a jiné vánoční dárky

4 min čtení 02 listopadu 2016

Specialista na obaly pro B2B společnost Rajapack nabízí široké portfolio funkčních a atraktivních obalů pro láhve vína, destilátů a dalších firemních dárků.

I vy máte plno práce s výběrem firemních dárků? Marně si lámete hlavu co a jak zabalit? Pokud hodláte darovat láhev či láhve s vínem či jiným alkoholem, máme pro Vás pár tipů, jak takový dárek nejlépe zabalit. Společnost Rajapack má širokou nabídku různých elegantních obalů na víno, které dají vyniknout Vašemu dárku.

Vkusný obal je lepší než tisíc slov… Jeho prostřednictvím posíláte dotyčnému/dotyčným jasný vzkaz a zároveň se snažíte zapůsobit co nejlepším možným dojmem. Svou pozornost proto věnujte nejen výběru dárku samotného, ale i obalu, ve kterém ho chcete předat.

Elegance a noblesa

classic obaly na vinoKdyž vybíráme dárkový obal, zajímá nás nejen jeho design, ale i komfortnost. Tím máme na mysli, jestli daný obal poskytuje bezpečí pro jeho obsah, jestli se dá snadno uzavřít a přenášet. Dárkové obaly na víno Classic mají atraktivní potisk a průhmatové úchyty pro snadnou manipulaci. Jsou vhodné pro zabalení jedné, dvou a třech láhví. Obaly pro dvě a tři láhve mají výsekové okénko, aby byl vidět obsah krabice.
obal jesterci kuze

Novinkou jsou obaly s efektem ještěrčí kůže ve vínové barvě. Vypadají velice elegantně a sofistikovaně. Jejich povrch připomíná ještěrčí kůži nejen na pohled, ale i na dotek. Průhmatovým uchem a výsekovým okénkem jsou opatřeny krabice pro dvě a tři láhve.

darkove krabice na lahvePokud máte v oblibě přírodní styl, doporučujeme Vám obaly na láhve Hévéa, které jsou vyrobeny z mikrovlnité lepenky. Na výběr máte hned několik typů: kufřík, dárkový koš, nebo obal na jednu, dvě či tři láhve.

Další možností jsou dárkové krabice na víno – pro jednu, dvě a tři láhve pak krabice ve vínové i přírodní hnědé barvě. Poskytují bezpečí při přepravě díky integrované ochranné výplni pro separaci láhví v krabici.

Rychlé balení do tašek

Balicí klasikou jsou tašky. Je to zřejmě proto, že poskytují rychlé a snadné balení. V předvánočním shonu ušetří čas. Na výběr jsou igelitové nebo papírové tašky, které díky úchytům poskytují snadný transport. A pozor, dárkové obaly v kombinaci s nezaměnitelným prvkem firemního potisku – slogan, logo, text či jiný element – Vám pomohou vytvořit jedinečné dárkové balení na míru. Rádi Vám pomůžeme s jeho realizací, stačí se obrátit na naše specialisty na tel. 800 500 515. Personalizovat své obaly můžete i online na našich stránkách rajapack.cz.

tasky lahve

Ochrana během přepravy

sizzlepakLáhve jsou křehké zboží. Abychom zaručily jejich bezpečnou přepravu, můžeme použít ochrannou výplň SizzlePak. Harmonikově poskládaný třívrstvový papír je ideálním tlumičem nárazů a účinně zafixuje láhev v krabici. Pokud si přejeme pouze ochránit před poškrábáním nebo nazdobit láhev v tašce, můžeme zvolit hedvábný papír, který sladíme s barvou tašky a typem dárku.

I pro ty, kteří nezamýšlí darovat láhev, Rajapack nabízí vhodné obaly: balicí papír, celofán, barevné sáčky, papírové tašky apod. Pokud budete své dárky posílat poštou či kurýrem, vyberte si vhodnou poštovní krabici, abyste zaručili, že se do cíle dostanou v pořádku. Tak ať se Vaše firemní dárky partnerům líbí! Potěší nás, pokud to bude i naší zásluhou!

nejlepší témata