Jak elegantně zabalit láhev vína a jiné vánoční dárky

4 min čtení 04 listopadu 2013

Specialista na obaly pro B2B společnost Rajapack nabízí široké portfolio funkčních a atraktivních obalů pro láhve vína, destilátů a dalších firemních dárků.

Zanedlouho jsou taky Vánoce a spousta firem přemyšlí jakými dárky obdaruje své zákazníky a obchodní partnery. Velmi častým firemním dárkem bývá výjimečné a kvalitní víno. Existují různé možnosti, jak láhev vína atraktivně zabalit. Širokou nabídkou různých variant elegantních obalů společnost Rajapack s.r.o. napomáhá tomu, aby Váš vánoční dárek vzbudil žádanou publicitu.

Obal prozradí více než tisíc slov…Prostřednictvím správného dárkového obalu můžete propůjčit vašemu poselství požadovanou image a zároveň umožníte mimořádnému obsahu opravdu zapůsobit.

Dárkové obaly na víno s elegancí

Obal na víno Amarant
Obal na víno Amarant

Díky různému designu a variacím je možno zabalit láhev nejen bezpečně, ale zároveň také velmi atraktivně, čímž posílíte chvilku napětí i emoce obdarovaného již při rozbalování. Dárkové obaly na víno Lézard působí díky jemnému vzorku ve formě koženky velmi stylově, série obalů Vinum (viz obrázek výše) pak svou červenobílou kombinací velmi moderně a u obalů na láhve Amarant se můžete spolehnout na známou klasiku s motivy vína.

V nabídce samozřejmě nechybí ani dárkové koše z vlnité lepenky v černé nebo přírodní hnědé barvě. U hesla „dárkové obaly na víno s elegancí“ však není důležitá jen barva obalu, ale také jeho tvar. A zde je na výběr více než si dokážete představit. Obaly na víno či jiné láhve jsou nabízeny pro 1-3 láhve. Do dárkového kufříku Amarant umístíte až 2 láhve s vínem a v případě dárkového koše je umístění závislé na vašich aranžérských dovednostech.

Moderní obaly na víno dávají prostor pro individuální úpravu. Igelitové nebo papírové tašky patří díky své praktičnosti a rychlému balení dárků i tyto Vánoce k “balicí klasice”. Nenápadnou láhev vína v okamžiku promění v atraktivní pozornost a navíc umožní díky svým stabilním úchytům snadnou manipulaci.

Barevná výplň pro ochranu i prezentaci

Ochranná vrstva z hedvábného papíru, dřevitá vlna nebo výplňový materiál SizzlePack (viz níže v modrém provedení) chrání choulostivé dárky během přepravy. Poslední zmíněná výplň je harmonikově poskládána, působí antistaticky a je k dostání v několika atraktivních barvách. Dárkové obaly v kombinaci s nezaměnitelným prvkem firemního corporate identity jako jsou firemní barvy, slogan. logo, text či jiné element, vytváří bezpečné a jedinečné dárkové balení na míru.

Kdo nezamýšlí darovat láhev vína, najde u Rajapacku vhodný obal i pro jiný typ dárku: ať už využijete atraktivní balicí papír, celofán, barevné obálky, klasické papírové sáčky v nejrůznějších variantách – výběru a fantazii se meze (téměř) nekladou. Pokud Vaše vánoční dárky nemůžete věnovat osobně a plánujete je Vašemu obchodnímu partnerovi či zákazníkovi zaslat, nezapomeňte si vybrat ze sortimentu Rajapack vhodnou poštovní krabici.

Je nejvyšší čas se připravit nejen na vánoční sezónu, která již (nejen v nákupních řetězcích) klepe na dveře, ale také nakoupit firemní dárkové obaly! Ušetřete si tyto Vánoce stres i čas a navštivte jednoduše eshop Rajapack a jeho dárkové balení!

Dárkové balení
Dárkové balení
nejlepší témata