Šťastné a zabalené!

3 min čtení 08 prosince 2020

Vánoce doslova klepou na dveře a proto jsme si pro vás připravili článek na téma balení vánočních dárků. Najdete zde praktické rady a tipy na to jak snadno zabalit vánoční dárky. Na své si tady přijdou i firmy. Chcete udělat radost zákazníkovi v předvánoční čas? Pak jste tady správně!

Dárkové tašky

Ekologická taška Zerotree
Taška ZEROTREE – vyrobená ze zbytků bavlny

Nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem balení, jsou dárkové tašky. Tašek je několik druhů a záleží jen na vás jakou si zvolíte. Za nás můžeme doporučit například lesklé tašky, které na první pohled vypadají velmi luxusně. Mohou to být také 100% ekologické tašky vyrobené ze zbytků bavlny – tašky ZEROTREE. Naše tašky se dají mimo jiné i potisknout vlastním logem nebo mottem firmy. Tyto tašky se často využívají ve firmách jako prezentace společnosti.

Balicí papíry

Naše balicí papíry mají standardně délku kolem 50 metrů. Zabalíte s nimi tedy pořádnou kupu dárků. Balicí papíry jsou z kvalitního kraftového papíru, který je na výběr v několika motivech. U nás najdete luxusní dárkové balicí papíry, pestrobarevné papíry ale i standardní hnědé, které jsou navíc ekologické.

Balicí papír
Dárkový papír Carmélia

S dárkovými papíry mají ti méně zruční občas problémy a papír se jim různě pomačká a dárek potom vypadá velmi nevzhledně. Samozřejmě můžete také využít balicích služeb, které celoročně najdete zejména ve velkých obchodních centrech. Zkuste ale nejprve tento jednoduchý japonský způsob balení dárků :)

Mašle, stuhy, provázky

Ozdobné stuhy

Ozdobné stuhy jsou nezbytným prvkem k ozdobení dárku. Jsou k dispozici v mnoha barvách a provedeních, měly by však vzhledově padnout k balicímu papíru. Pokud chcete zachovat balení v ekologickém kabátku, pak sáhněte po jutovém provázku nebo přírodním lýku. Takové naturální balení můžete doplnit i tím co najdete na procházce – větvičky, šišky atp.

 

Dekorativní hedvábný papír a barevné výplně

Vánoční dárky se také mohou samozřejmě posílat poštou či kurýrní službou. Jak dárek zabalit tak aby byl dobře zabezpečený a zároveň aby vypadal dobře? Vše se odvíjí od povahy přepravovaného dárku. Pokud se jedná o křehké zboží, je dobré jej dát do odolné krabice a po té až do ozdobného papíru či jiné ozdobné krabičky. Aby bylo zboží v bezpečí a zároveň vkusně zabalené, můžete využít kartonové hoblinky SizzlePak.

Vánoční krabička
I takto může vypadat vánoční balení

Nenechávejte objednávku na poslední chvíli a nakupte teď na RAJA

nejlepší témata