Valentýn s Rajapackem. Vylepšete své balení!

2 min čtení13 února 2019

Svátek zamilovaných se nemusí týkat jen zamilovaných párů a mladých lidí. Valentýn můžete využít k obdarování svých zákazníků! V období Valentýnu můžete balit své zásilky více „s láskou“ a využít barevné sáčky, tašky nebo krabičky.

Ať už obdarovaný dostane láhev nějakého dobrého vína nebo něčeho sladkého, je třeba zamyslet se nad tím, jak zboží zabalit, aby v pořádku dorazilo do cíle a vypadalo vkusně.

Červená jako barva lásky!

Červená jako barva lásky k Valentýnu neodmyslitelné patří. V kombinaci s lesklým povrchem dodává balení luxusní efekt. Pro zabalení různých cukrovinek a dobrot je ideální dárková krabice.Darková krabiceDarková taška na láhve

Výplňový materiál jako estetický doplněk balení!

Na Valentýn To je přesně SizzlePak. Hoblinky kraftového papíru tvoří jak funkci výplňovou, tak funkci estetickou. SizzlePak je v dostání v několika barevných variantách. Tato výplň se může použít jak do takové dárkové krabice, tak i do obyčejné krabice.

Sizzlepak

 

Pro vkusné balení nebo jen ozvláštnění je výborným tipem hedvábný papír. Balit se do něj mohou květiny, oblečení, kosmetika apod. Hedvábný papír se pak dá uzavřít díky lepicímu kolečku.

Jestliže plánujete obdarovat své zákazníky například ku příležitosti výročí vaší firmy, můžete se podívat na tento článek. Jsou zde tipy jak reprezentativně zabalit dárek a také aby bylo zároveň vše v pořádku doručeno a předáno.Hedvábný papír

 

Ani tentokrát Rajapack na tento den nezapomíná a proto si pro vás přichystal Valentýnskou akci! Sledujte náš web nebo také Facebook!

 

    nejlepší témata