Dárkové balení Rajapack

Konec roku se rychle blíží a spolu s ním přichází každoroční starosti – jak nejlépe zabalit firemní dárek! Zodpovědní tuto otázku nepodceňují a včas se začínají poohlížet po správném balení. Důležité je vědět, co potřebujete zabalit, jak to bude velké a těžké, jaký to bude mít tvar a v jakém množství. Nepodceňujte výsledný efekt. Je důležité vybrat obal, který bude pasovat na míru Vašemu dárku. A naprosté dokonalosti dosáhnete, když ho potisknete firemním logem či jinak personalizujete. Umocníte tím dojem, který dárek u obdarovaného vyvolá. A je přirozené, že všichni chceme zanechat ten nejlepší první dojem! Balení poví beze slov, kolik práce jste si dali s jeho přípravou. Uvidí-li obdarovaný, že dárkové balení, které svírá v ruce, je něčím jedinečné, zanechá to v něm hluboký dojem.

Dárkové tašky RajapackVYSOCE MÓDNÍ PAPÍROVÉ TAŠKY

Nejčastěji se dárky balí do tašek s firemním potiskem, a to hlavně proto, že takové balení je snadné a rychlé. Velmi populární jsou tašky z kraftového papíru. Na výběr jsou hnědé a bílé, které působí přírodním dojmem, ale zvolit můžete i barevné. Mohou mít plochá nebo kroucená ucha. K dispozici jsou i tašky matné či s leskem, které působí velice luxusně. Ty mají většinou barevně sladěný motouz hedvábného vzhledu. Do takových tašek můžeme zabalit knihu, porcelán, deskovou hru, upomínkové předměty apod. Pokud potřebujeme zabalit láhev, i zde se nabízí papírová taška buď z kraftového papíru, nebo lakovaného, obojí s uchem pro pohodlný přenos. Láhev je také možné zabalit do sáčku, který ovšem nemá úchyt.

PCH17ORBAREVNÉ PAPÍROVÉ I ORGANZOVÉ SÁČKY

Dárkové papírové sáčky se nejčastěji využívají pro zabalení plochých věcí. Stačí vložit dárek dovnitř, zalepit a ozdobit mašlí nebo kokardou. I tady platí, že nabídka je široká. Od pestrých zářivých barev přes zlaté a stříbrné sáčky až po klasiku v modré, červené a čokoládové barvě. Oblíbené jsou i PP a organzové sáčky. Plastový sáček je ideální variantou celofánu. Stabilní kartonové dno zafixuje obsah a k dokonalosti stačí jen svázat barevnou stuhou. Organzový sáček zase působí lehce a elegantně. Báječně se hodí pro nejrůznější klenoty, parfémy, aroma lampičky apod. Snadno se uzavírá zatáhnutím za saténový provázek.

KRABIČKY BEZ LEPENÍ

Chcete-li, aby Váš dárek působil majestátně, doporučujeme ho zabalit do sice poněkud dražší varianty, nicméně velmi estetické! Dárkové krabice s magnetickým uzávěrem! Rychle ji složíte a zabalíte do ní prakticky cokoliv. Rozbalení takového dárku bude požitkem pro obdarovaného a takovou krabičku si bude chtít uchovat už napořád.

DÁRKOVÉ BALENÍ FLAŠEK

Krabice se také nejlépe hodí na zabalení láhví. Ať už darujete víno či tvrdý alkohol, krabice zaručí, že o láhev bude dobře postaráno. Na výběr jsou obaly, do kterých vložíte 1, 2 nebo 3 láhve, dárkové kufříky a koše. Velmi populární stále zůstávají obaly Hévéa z mikrovlnité lepenky v přirozeném vzhledu. Novinkou je pak obal ve vínové barvě s efektem ještěrčí kůže. Působí velmi elegantně a sofistikovaně!

Sizzle PakCHRÁNÍ A ZDOBÍ ZÁROVEŇ

A když už jste si obal vybrali, neměli byste zapomínat i na správnou výplň, která nejenže ochrání Váš dárek před nárazy či jiným mechanickým poškozením, ale také působí velmi esteticky. Řeč je samozřejmě o hedvábném papíře a výplni SizzlePak. Hedvábný papír ochrání citlivé výrobky před poškrábáním, pomůže k lepšímu aranžmá a vypadá velmi vkusně. SizzlePak se nejčastěji používá jako výplň do košíků, ve kterých jsou například sklenice, láhve či jiné křehké produkty. Třívrstvový papír ve tvaru harmoniky dokonale ochrání před nárazy a je přirozeně antistatický.

 

A na závěr už stačí jen stuha, kokarda, lýko nebo kulatá samolepka a je hotovo! Tak ať se Váš firemní dárek líbí a to nejen svým obsahem, ale i zevnějškem – díky našemu dárkovému balicímu sortimentu!

Kategorie: BlogTašky, dárkové balení
63 views

1 komentár

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill