Inovace v úložných systémech: Poznejte jedinečné klopové krabice

3 min čtení 02 února 2024

Vysoká odolnost, pevnost a univerzálnost. To jsou vlastnosti, které vystihují klopové krabice. Existuje hned několik důvodů, proč se dostávají stále více do popředí. My vám přinášíme jejich největší benefity.

Hledáte ideální krabici pro přepravu zásilky? Řešením jsou krabice z vlnité lepenky! Jelikož se jedná o vysoce odolný materiál, tak snadno je nerozhodí žádné nebezpečí, které by mohlo vzniknout během přepravy.

Často dochází k vyššímu mechanickému tlaku, nárazům či větší vlhkosti. Tyto vlivy obal zásilky ohrožují, ale volba vhodného obalového materiálu riziko poškození snižuje. Klopové krabice se vyrábějí v nejvyšší kvalitě, díky čemuž jsou v současné době jedničkou na trhu v oblasti přepravy zásilek.

Praktické skladování

Mezi nejčastější důvody, pro lidé sahají po klopových krabicích, patří jejich výborná skladnost. To znamená, že je lze velmi snadno složit v případě, že je zrovna nepotřebujete.

Kartonové obaly vám rozhodně nebudou překážet a díky své kompaktnosti se vejdou všude.

Nízká hmotnost – výhoda klopové krabice

Při přepravě balíků pravděpodobně nechcete platit další peníze z toho důvodu, že hmotnost samotné krabice je příliš vysoká. Klopové krabice jsou v tomto ohledu jedinečné, protože vynikají nízkou hmotností. Důvodem je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Ten patří mezi ty nejlehčí.

Různý počet vrstev

Výhodou, proč se vyplatí koupit klopové krabice, je, že si můžete vybrat z různých počtů vrstev vlnité lepenky. Pokud se například chystáte přepravovat lehké a již zabalené zboží, jsou třívrstvé papírové krabice skvělým řešením. Pokud potřebujete přepravovat nebo skladovat těžké, křehké a nezabalené zboží, zvolte raději pětivrstvé krabice.

Praktický tip: Existují také sedmivrstvé kartonové krabice, které jsou ideální zejména pro přepravu těžkého zboží nebo dlouhodobé skladování.

 

Klopové krabice a design

Při výběru krabice pro přepravu nebo skladování můžete také zvážit její design. Zde opět vynikají klopové krabice, které se prodávají nejen ve standardní hnědé barvě, ale také v elegantní bílé.

První dojem je vždy nejdůležitější, proto vybírejte s rozmyslem, a pokud se chystáte přepravovat něco cennějšího, přemýšlejte i o bílé alternativě.

100 % recyklovatelné

Kartónové klopové krabice se vyrábějí také s ohledem na životní prostředí. Míra recyklace těchto jedinečných krabic je téměř 100 %. To znamená, že jednu klopovou krabici můžete použít hned několikrát.

Vzhledem k tomu, že je možné zakoupit také fixační papír, který je skvělou alternativou k plastovým výplním, přispívají klopové krabice v tomto ohledu k lepšímu životnímu prostředí. V naší nabídce najdete extra odolné a spolehlivé klopové krabice.

nejlepší témata