Ideální kontejnery na Inka palety, které sedí jako ulité!

2 min čtení 06 června 2013

V případě skladování či vnitropodnikového transportu jste běžné nuceni využívat pro upevnění plného kontejneru k paletě vázací pásky, stretch fólie, upínací pásy či jiné fixační materiály. Tohle úsilí si můžete však již dnes ušetřit, pokud použijete Inka palety a k nim vhodný lepenkový kontejner!

Lepenkový kontejner INKA Rajapack
Lepenkový kontejner INKA Rajapack

Pevný kontejner z pětivrstvé vlnité lepenky se díky svým rohovým „nožkám“ a snadné zásuvné montáži optimálně nasadí na připravenou Inka paletu. Takto vzniklá celistvá jednotka vykazuje ideální stabilitu a pevnost i při časté a náročné manipulaci s paletou např. s použitím vysokozdvižného vozíku, při dlouhodobé přepravě atd. To vše bez potřeby jakékoli další fixace! Nehraje roli, zda-li je kontejner zaplněn zcela (kdy je automaticky obsah plně fixován) nebo jen částečně (kde hrozí riziko posunu zboží). I za těchto podmínek zůstává lepenkový kontejner na Inka paletě dokonale upevněn. Prostř. 5vrstvé lepenky o tloušťce 7 mm stabilně udrží celý kontejner na paletě. Díky paletě můžete paletovým vozíkem kompletní náklad snadno podjet a přepravovat. Další výhodou vedle nesmírně praktické manipulace je snadné nakládání předmětů či krabic díky široké čelní klopě (pouze u rozměru 1200x800x790). Celý kontejner je navíc potažen kraftovým papírem pro co nejvyšší ochranu kompletního balení vůči vlhkosti, změnám klimatu a mechanického namáhání materiálu.

Lepenkové kontejnery pro Inka palety se vyrábějí ve 2 běžných velikostech 800x600x580 mm či  1200x800x790 mm a naleznete je od 1. března 2013 u Rajapacku v sortimentu „Krabice a kontejnery“.

nejlepší témata