Balicí a fixační papír Upak

Díváte se také vždy na vše ze dvou stran? Pak neváhejte ani u našeho šikovného produktu: představujeme Vám balicí a fixační papír UPAK v zásobníku.

Na první pohled vypadá krabice s papírem UPAK jako standardní typ zásobníku na papírové kapesníky, které např. my ženy využijeme při sledování romantického filmu plného dramatických a tragických okamžiků:). Po bližším seznámení s tímto produktem se Vám však nabízí široká možnost použití…

1 produkt = 2 varianty papíru

Standardní mačkaný papír poskytuje ideální protinárazovou fixační ochranu v baleních. Hladký balicí papír je na druhé straně vhodný pro flexibilní obalení produktů libovolného tvaru. Díky obalovému a výplňovému papíru UPAK máte k dispozici obě tyto varianty! Praktický zásobník s papírem totiž disponuje dvěma otvory pro odvíjení. Díky prvnímu otvoru ve vrchní části získáte pevný balicí papír, který je velmi odolný proti proražení. Odvíjíte-li papír ze spodní části zásobníku, obdržíte fixační papír pro výplň a upevnění produktů v papírových krabicích.

Papír nabízí ideální řešení pro firmy s nízkou spotřebou balicího a fixačního materiálu a zároveň s omezenými skladovými prostory. Díky jeho kompaktním rozměrům i nízké hmotnosti jej jednoduše uskladníte na kterékoliv polici či v menší regálu. Papír je navíc ekologický,  100% recyklovaný o plošné hmotnosti 50 g/m². Výrobek UPAK najde uplatnění v každém menším podniku, jako jsou např. firmy s dekoračním zbožím, malé internetové obchody, stavební firmy…

Funkce zásobníku s papírem Upak
Funkce zásobníku s papírem Upak

V této „mini balicí stanici“ se nachází 100 m papíru, který je perforován každých 18,5 cm. Vaše produkty můžete tedy spolehlivě balit, chránit a vyplňovat duté prostory v balení díky jedinému produktu! Jednoduše geniální – geniálně jednoduchý!

Jak vidíte náš obalový sortiment Vám nabízí nejen optimální kvalitu, ale také všestrannou použitelnost v praxi.

Ne každý příběh končí šťastně, využijete-li však obalová řešení od RAJAPACKu budete vždy slavit happy end!

Autor: Daniela, oddělení zákaznického servisu

Kategorie: BlogVýplňový a fixační materiál
134 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill