NabídkaZavřít
rajapack.cz ↗

Přístroj Geami WrapPak – ochrana a prezentace v jednom

3 min čtení20 dubna 2016


Je to vůbec možné? Lze zabalit křehké zboží tak, aby bylo dostatečně chráněné a zásilka přitom nepřipomínala odpadkový koš, jak tomu v mnohých případech bývá? Určitě se vám už někdy stalo, že jste si něco objednali z e-shopu a po otevření balíčku se na vás vysypala změť zmačkaných starých novinových útržků a zmuchlané kousky bublinkové fólie. Svůj účel taková výplň sice splní, zboží dorazí v pořádku, nicméně pro odesílatele to není zrovna dobrá vizitka. Proč posílat zákazníkům „odpadky“? Posíláte jim přece něco, po čem touží, z čeho budou mít radost, tak proč to nezabalit jako dárek? A právě proto je tu systém Geami WrapPak, který dá vašim zásilkám třetí rozměr. Nejenže ochrání i to nejkřehčí zboží, ale navíc vypadá velice vkusně. Rozdíl je vidět už na první pohled!

Snadno zabalí křehké produkty
Snadno zabalí křehké produkty

Ekologické a recyklovatelné

Geami WrapPak je ekologickou alternativou bublinkové fólie. Je šetrný k životnímu prostředí – materiál je opětovně použitelný a recyklovatelný. Tento přístroj má praktické rozměry (71×43,2×51 cm), takže může být pohodlně položený na pracovním stole v kanceláři, na balicím stole či balicí lince. Přístroj kombinuje dva druhy materiálů, ze kterých během chvilky vytvoří ochranný obal pro jakýkoliv předmět. Bez sebemenšího problému zabalí kulaté, hranaté, oválné i nepravidelně tvarované věci.

 

Patentovaná voštinová struktura
Patentovaná voštinová struktura

Patentovaná voštinová struktura

Tajemství se skrývá ve dvou rolích. První role je kraftový papír o šířce 51 cm, druhý je 30 cm široký hedvábný papír. Tyto dva papíry vytvoří ochrannou vrstvu pomocí patentované voštinové struktury, která vznikne po průchodu strojem. Obalový materiál připomíná včelí plástve. Vnitřní strana z hedvábného papíru ochrání citlivé povrchy zasílaných předmětů, vnější tlumí nárazy. Výhodou je pružnost materiálu, která vám dovolí zabalit skutečně cokoliv. K zabalení zboží navíc nebudete potřebovat lepicí pásku. Jednotlivé voštinové části do sebe zapadají a perfektně sedí.

Přístroj Geami WrapPak - ukázka balení
Přístroj Geami WrapPak

Nenáročné na skladování

Tento způsob balení zásilek má své výhody i z hlediska skladování. Nezabere vám tolik místa jako bublinková fólie. Materiál se skladuje v rolích a 40 rolí Geami WrapPak nahradí 116 rolí bublinkové fólie. Zajímá vás, jak tento přístroj funguje? Podívejte se na přiložené video, abyste získali lepší představu. Geami WrapPak se mimo jiné může pochlubit i první cenou za nejlepší obalovou techniku, kterou získal v Německu i ve Velké Británii.

nejlepší témata