Přístroj Minipakr na výrobu bublinkové výplně

Co se Vám vybaví, když se řekně „vzdušná síla“? Prostředky pro ochranu a zabezpečení vzdušného prostoru? U nás v Rajapacku máme také jednoho podobného kandidáta, který využívá vzduchu k ochraně.

Tak jako vzdušné síly ochraňují území jednotlivých států, tak náš silný pomocník MINIPAK’R (vyslovuj: [mi:ni:pak:ker]) bude chránit Vaše produkty proti všem možným nebezpečím při přepravě. Jeho účinnou zbraní je komprimace souborů bez toho, aniž by došlo k poškození nebo zničení jejich obsahu.

Uznáváme: se svými rovnými 6 kilogramy a rozměry 36 cm x 33 cm x 28 cm se MINIPAK‘R pohybuje v jiných váhových kategoriích, než vybavení letectva, které jsme měli na mysli v úvodu – ale přesto máte díky tomuto stroji v rukou velkou zbraň při optimálních ochraně Vašich výrobků:

Z jedné  role bublinkové fólie (plus proud a vzduch) vytvoří MINIPAK’R jedním stiskem knoflíku pět různých velikostí vzduchových polštářků, které můžete použít podle potřeby na ochranu, fixaci, vyplnění či oddělování Vašich výrobků v krabicích. Tím pádem už nepotřebujete skladovat objemné výplňové materiály – jedna role nafouknutelné obalové fólie nahradí asi 7 pytlů výplňového materiálu!

Jinými slovy, komprimuje Váš výplňový materiál na minimum, bez toho, abyste museli slevit z nároků na ochranu Vašich výrobků během zasílání. Zvláště v menších firmách s omezeným skladovacím prostorem a expedujících do 150 zásilek za den se MINIPAK´R ukaže ve své plné síle.

Navíc je také ekologický – jelikož se vzduchové polštářky skládají  z 1% materiálu a 99% vzduchu, nenavyšuje množství odpadu a nepodílí se tak na znečišťování životního prostředi.

Nechejte tohoto kompaktního pomocníka také u Vás odvézt obrrrrovský kus práce!

1 stroj = 5 typů vzduchových polštářků:

Standardní výplňový polštářek
Standardní výplňový polštářek

 

 

Kategorie: BlogObalová technika, balicí stroje
259 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill