Porota prestižního ocenění Purchasing Trophies již druhý rok po sobě udělila zlatou medaili skupině RAJA v kategorii „Inovativní dodavatel“.

Porota ocenila neustálou snahu skupiny RAJA o ekologickou zodpovědnost a zavádění řešení, které jsou pro zákazníky snadno použitelné.

V rámci soutěže byly oceněné dva výrobky společnosti RAJA. Prvním je Ruční napínací papír s certifikátem FSC, který je 100% recyklovatelný. Druhým produktem je Recyklovaný bublinkový papír, který je taktéž vyrobený z recyklovaného papíru. Tyto alternativy plastových obalů jsou ideální na ochranu a zabezpečení zásilek udržitelným způsobem a zároveň jsou novinkami v naší nabídce produktů.

                                                                                   

Ulrick Parfum, ředitel nákupu a produktového marketingu skupiny, který přišel převzít ocenění v doprovodu svého týmu, věnoval cenu „všem zaměstnancům, kteří kromě své role nákupčích hrají konkrétní roli v rozvoji našeho podnikání neustálým zlepšováním nabídky našich produktů, zejména z hlediska životního prostředí. Tato zlatá medaile ještě více posilní naši motivaci inovovat a navrhovat nová řešení.“

Kromě těchto dvou oceněných produktů však RAJA přidala do své nabídky i další nové produkty. Doplnili jsme naše portfolio hlavně o množství nových ekologicky zodpovědných produktů a posilnili tak ekologické závazky společnosti RAJA.

Celkovou nabídku produktů si můžete prohlédnout na rajapack.cz

Kategorie: EkologieFiremní událostiNovinky a akceObalyProduktytrendy
135 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill