Rajapack opět na FOR INDUSTRY 2016

2 min čtení 02 května 2016

Ve dnech 10. až 13. května 2016 se ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA koná již patnáctý ročník mezinárodního průmyslového veletrhu FOR INDUSTRY a 5. mezinárodní veletrh dopravy, skladování a logistiky FOR LOGISTIC. Obě akce jsou součástí jarních průmyslových veletrhů v Praze. Přinášejí příležitost pro prezentaci moderní výrobní techniky, inovací, obalových materiálů a praktických řešení pro efektivní skladování a zasílání zboží. Rajapack jako expert na obalové materiály pro průmysl, logistiku a obchod zde samozřejmě nebude chybět!

Objevte 2.200 obalů zblízka a navštivte
stánek RAJAPACK č. B27 ve výstavní hale č. 4.

Rádi Vám osobně představíme náš sortiment krabic, obálek, bublinkových fólií, lepicích pásek, palet, tašek, sáčků, etiket a mnoho dalších obalových řešení, které usnadní Vaši práci. Nebude chybět ani obalová technika na výrobu výplně do krabic, která se v současné době těší velké popularitě. Zabalit těžké či ostrohranné komponenty bude snadné se strojem FillPak, křehké produkty bez ostrých hran dobře ochrání vzduchové polštářky (např. stroje MINI PAK´R, Fill Air, FillTeck) nebo bublinková fólie z New Air I.B. Express. V naší nabídce take najdete přístroje Instapacker Tabletop a Instapak Simple, které slouží k výrobě pěnové výplně. A revolučním řešením, které respektuje ekologii, je Geami WrapPak, který dokonale ochrání křehké zboží různých tvarů, nezatěžuje životní prostředí a navíc Vaše zásilky zabalí velice vkusně. Tento balicí system získal první cenu na poli obalové techniky v Německu a Velké Británii.

V rámci FOR INDUSTRY nabízí Rajapack svým zákazníkům exkluzivní výhody:
Čestný vstup na veletrhy zdarma → Vstupenka zdarma na For Industry & For Logistic zde!
-10% veletržní sleva na vše → Kód akce: INDUSTRY16. Platné na stánku Rajapack nebo online do 13.05.2016. Získejte slevu již dnes na www.rajapack.cz. Kód akce jednoduše vložte do nákupního košíku. Akční nabídky nelze kombinovat.

Těšíme se na Vás!

Tým Rajapack

nejlepší témata