Koncern RAJA exkluzivně jedná o možném převzetí firmy CENPAC

2 min čtení 16 července 2010

RAJA, koncern s vedoucí pozicí na evropském trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály a technikou, jedná exkluzivně s Gascogne o převzetí 100 % -ního podílu společnosti CENPAC, sektoru zásilkového obchodu koncernu GASCOGNE.

„Převzetí CENPACu by umožnilo koncernu RAJA posílit svou pozici na francouzském trhu a následovat tak dlouhodobou strategii růstu v Evropě. Pro zaměstnance koncernu RAJA i CENPACu by to byla jedinečná možnost urychlit vývoj koncernu získáním nových trhů.“

Danièle KAPEL-MARCOVICI, jednatelka koncernu RAJA

Při úspěšném průběhu povedou jednání mezi oběma koncerny, po poradě osobních zástupců a pod podmínkou souhlasu Úřadu pro hospodářskou soutěž, během následujících měsíců k uzavření smlouvy.

Tisková konference k tomuto tématu proběhne v příštích týdnech.

O koncernu RAJA

Koncern RAJA má v současné době vedoucí pozici na evropském trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály a vybavením. 9.000 produktů na skladě, 800 zaměstnanců v 11 evropských zemích a 12 pobočkách (Francie, Belgie, Velká Británie, Holandsko, Německo, Španělsko, Itálie, Rakousko, Lucembursko, Česká republika a Švýcarsko) přineslo koncernu RAJA v roce 2009 obrat ve výši 220 miliónů Eur. Koncern RAJA byl založen v roce 1954.

www.raja-group.com

O CENPACu

Svými 4.000 produkty na skladě, 400 zaměstnanci a obratem 121 miliónů Eur v roce 2009 je CENPAC, dceřiná společnost koncernu Gascogne, důležitým činitelem v zásilkovém obchodu s obalovými materiály ve Francii.

nejlepší témata