Rajapack na veletrhu FOR INDUSTRY 2011

2 min čtení 20 června 2011

Na veletrhu strojírenských technologií „FOR INDUSTRY 2011“ v Praze prezentovala společnost Rajapack s.r.o. široký sortiment obalových materiálů a systémů pro balení a logistiku. Široké spektrum návštěvníků veletrhu využilo odborného poradenství na stánku a informovalo se o nejrůznějších obalových řešeních. Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu v oblasti zásilkového obchodu B2B s obalovými materiály.

„Díky našemu rozsáhlému sortimentu produktů jsme se těšili velkému zájmu návštěvníků veletrhu a mohli jsme tak navázat spoustu nových kontaktů“, pozitivně hodnotí účast country manažerka Gabriela Fabiánová. Vedle širokého výběru krabic, poštovních obalů, výplňových materiálů, fólií a sáčků představila společnost, která se na veletrhu „FOR INDUSTRY“ prezentovala poprvé, také různé možnosti použití obalové techniky. Odborní produktoví poradci demonstrovali zájemcům z řad návštěvníků obsluhu inovativních strojů na výrobu papírové fixační výplně.

Přístroj fillpak TT

Zvláštní pozornost si získal stroj FillPak TT: S tímto strojem, který lze namontovat na jakýkoliv balicí stůl, lze vytvářet výplňový fixační materiál přímo do krabic, a to přesně v daném množství dle požadavků uživatele. K velkým přednostem stroje se řadí snadná obsluha, nákladová efektivita i ekologická šetrnost. „Právě tyto vlastnosti jsou pro naše zákazníky ty nejdůležitější“, říká country manažerka paní Fabiánová, která očekává po veletrhu vzrůstající obchodní výsledky. „Spousta návštěvníků stánku by chtěla otestovat naše inovativní stroje na výrobu papírové výplně, u kterých nabízíme po dobu jednoho měsíce pronájem zdarma. Tím chceme našim klientům demonstrovat nesporné výhody této balicí techniky přímo v jejich daném provozu.“

Veletrh „FOR INDUSTRY“ tvoří spolu s „FOR WASTE & CLEANING“ a „FOR SURFACE“ trojici veletrhů, které byly současně pořádány v Praze od 3. do 5. května 2011 v Pražském výstavním areálu v Letňanech (PVA). V centru zájmu veletrhu „FOR INDUSTRY 2011“, který v tomto roce oslavil již desáté jubileum, byl mezi jinými i nový vývoj v oblasti strojírenství.

PR oddělení

nejlepší témata