Přirozeně s přírodou: papírová fixační výplň

3 min čtení 17 května 2011

Chcete zafixovat a spolehlivě ochránit Vaše produkty při přepravě? Chcete snížit náklady na balení?
Je pro Vás důležitá ochrana životního prostředí?

Pak pro Vás máme jednoduché, ekologické a hlavně úsporné řešení!

Papír jako fixační výplň je levný, mnohostranně použitelný a plně recyklovatelný prostředek, který je 100% biologicky odbouratelný spolu s obalem.

Jeho uplatnění je velmi univerzální: můžete jej použít pro vyplnění dutin v krabicích, jako ochranu hran, pro upevnění či oddělení jednotlivých produktů ve Vašich baleních… Potřebnou velikost si zvolíte dle Vaší potřeby: ochránit můžete výrobek jakékoliv hmotnosti a tvaru! Již není třeba dalšího ochranného materiálu jako jsou pěnové fixace, lepenkové proložky či jiné drahé výplňové materiály.

Papírová fixační výplň je vyráběna systémy Padpak, které jsou k dispozici v různých velikostech:

  • Model PadPak Compact: kompaktní stolní model pro výrobu fixační výplně do menších a středních krabic přímo na pracovišti pracovníka expedice. Šířka volitelné jednovrstvé či dvouvrstvé papírové výplně pro zpracování je cca. 11 cm a je určena pro ochranu menších produktů.
  • Systém PadPak LC: mobilní stroj zpracovává jednovrstvý papír rychle a efektivně a nabízí účinnou ochranu zejména pro lehčí předměty.
  • Systém PadPak Junior disponuje čtyřmi plně pojízdnými kolečky, snadno se přepravuje a je zvláště doporučován pro provozy s omezeným prostorem s větším počtem balicích stanic. Díky tomuto stroji vyrobíte  z dvouvrstvého papíru tolik výplňového materiálu, kolik právě potřebujete – jednoduše papír odstřihnete pomocí ruční páky na požadovanou délku: kdekoliv a kdykoliv.
  • Systém PadPak Senior: určen pro intenzivní výrobu dvouvrstvé a třívrstvé papírové fixační výplně pro ochranu těžkých produktů v krabicích. Je možné jej použít ve svislé i horizontální poloze či jako doplněk balicího stolu. Ovládá se nožním pedálem nebo dálkovým ovládáním. Do paměti stroje můžete uložit až deset délek papíru. Mimoto lze v různých režimech výroby vytvářet požadovanou ochrannou fixační výplň buď průběžně nebo v naprogramovaných délkách.
Přístroj PadPak na výrobu papírové výplně
Přístroj PadPak na výrobu papírové výplně

 

Papír na výrobu papírové fixační výplně je podle Vašich potřeb k dispozici v  jedno- nebo vícevrstvém provedení, v plošné hmotnosti 50, 70 nebo 90 g/m2 , skládaný nebo v roli. Velkou nespornou výhodou papírové výplně je zachování svého tvaru v krabicích i po dobu několika měsíců.

Chtěli byste si jeden z revolučních systému PadPak sami vyzkoušet?

Není nic snadnějšího: otestuje si jednoduše naše stroje zdarma po dobu jednoho měsíce! Během této doby platíte pouze za spotřební materiál. Po zkušebním bezplatném provozu účtujeme jen poplatek za užívání: údržba a servis zdarma!

Rádi Vám pomůžeme při výběru vhodného stroje pro Vaše potřeby.

Balte Vaše křehké produkty jednoduše, ekologicky a efektivně!

nejlepší témata