Představení našeho dodavatele: Laro Tape BV vyrábí lepicí pásky již téměř 40 let

4 min čtení 21 března 2012

Laro Tape je rodinný podnik založený v roce 1976. Firma má sídlo v Ommen v Nizozemsku a již od svého vzniku dochází k jejímu kontinuálnímu rozvoji. Společnost zaměstnává více než 28 zaměstnancům a svými výrobky pokrývá Laro Tape nejen holandský trh, ale exportujte své lepicí pásky také do celé řady evropských zemí.

Vlastní inženýrský tým vyvinul celosvětově jedinečnou výrobu, která je v oblasti výroby lepicích pásek inovativní: stroje vyrábějí pásky plně automaticky!

Již od samého počátku se firma specializovala na potisk lepicích pásek z PVC  a i v dnešní době zaujímá tato oblast 95% výroby. Zvláštní přednost: velice kvalitní PVC lepicí pásky se vyznačují především tím, že jsou všestranně použitelné na jakýkoliv druh kartonáže a vykazují vysokou lepivost na téměř všech materiálech.

S výrobní kapacitou téměř 80.000 rolí za týden nabízí Laro Tape plynulou výkonnost.

Rady pro efektivní aplikace a skladování lepicí pásky:

 

Výroba lepicích pásek ve firmě Laro Tape BV
Výroba lepicích pásek ve firmě Laro Tape BV

 

  • Lepicí pásky se lépe odstraňují, pokud je před odstraňováním nahřejte fénem. Lepidlo tak změkne.
  • Zbytky lepidla snadno odstraníte acetonem. Je samozřejmě potřeba dbát na to, aby nedošlo k poškození podkladu. Technický benzín nebo benzín ze zapalovačů se nabízejí jako další možnosti, jsou zvláště vhodné pro lakované povrchy, např. na automobilech.
  • Podklad musí být před aplikací pásky očištěn od prachu a tuků, jinak nepomůže ani ta nejlepší balicí páska. Podle podkladu použijte čisticí prostředky, alkohol nebo benzín.
  • Lepicí pásku po přilepení ještě dobře přitlačte k obalu, pokud předpokládáte, že dojde k jejímu velkému zatížení. Pouze takto dojde k optimálnímu slepení lepidla s povrchem.
  • Jako u všech lepidel i zde platí, že je dobré, pokud je můžete skladovat při pokojové teplotě a eliminujete působení světla na balicí pásky. I sluneční paprsky mohou totiž lepidlo rozkládat.
  • V případě materiálů PVC vzniká díky použití přírodního kaučuku extrémně vysoká lepivost, která přesahuje lepivost ostatních lepidel.
  • Lepicí pásky s Vaším firemním logem nejen, že propagují Vaši značku, ale chrání Vaše balení před neoprávněným otevřením díky zřetelné signalizaci otevření. Tyto individuální lepicí pásky nelze nahradit běžnou páskou při nedovoleném vniknutí do zásilky.
Personalizované lepicí pásky
Personalizované lepicí pásky

Reklama a prezentace firmy jsou prostředky pro zvyšování prodeje a upoutání pozornosti potencionálních zákazníků. Personalizované lepicí pásky patří k jedním z účinných a nízkonákladových variant pro propagaci Vaší firmy: kamkoliv jdou Vaše obaly, zde všude prezentují Vaši značku!

Představte si, kolik stojí jeden reklamní inzerát a srovnejte si náklady na potisk lepicí pásky, kde za metr reklamy zaplatíte cenu již od 0,85 Kč. Mnoho společností již používá individualizované PVC lepicí pásky s firemním potiskem jako nosiče firemní image. Potištěné balicí pásky můžeme zařadit k takzvané podlinkové reklamě, kdy je zákazník nepřímo (ale přitom cíleně) ovlivňován propagačními materiály. Tak jako velké firmy rozmísťují své plakáty, oblepují nákupní vozíky, tak vy můžete díky lepicí pásce prezentovat Vaši firmu a sortiment – s minimalizací nákladů!

Odborní poradci od Rajapacku se specializují na potisk lepicích pásek a díky tomu Vám individuálně a profesionálně poradí s výběrem vhodného typu pásky, potisku, materiálu dle Vaší potřeby.

Využijte i další možností personalizace Vašich obalů a propagujte Vaši firmu!

nejlepší témata