Praktické plastové obálky pro zasílání poštou i kurýrní službou

3 min čtení 13 září 2013

Objednávání oblečení a různého textilu online  u nás zažívá již několik let boom.  Na internetu máte k dispozici daleko větší výběr než v kamenných obchodech a můžete nakupovat 24 hodin denně z pohodlí domova.

Že jsme výše zmínili krabici?  Tak v tomto případě musíme tento pojem zevšeobecnit na slovo vytoužená „zásilka“ nebo „balíček“. V současnosti totiž patří k nejvyužívanějším přepravním obalům v sektoru zasílání oděvů tzv. „igelitky“ a běžné krabice jsou spíše na ústupu. Distributoři textilu a eshopy s módním zbožím stále častěji využívají předností plastových obálek z PE fólie.

Zvláště v oblasti textilních produktů a módy jsou výhody vidět na první pohled. U triček, šatů, ubrusů, bund, šátků a jiných oděvů ztrácí krabice jako protinárazový a ochranný obal svůj význam. A ačkoliv prodejci kartony stále ve značné míře používají, velmi často odesílají krabici naplněnou jen z části. Za nevyplněný prostor však platíte poštovné také! A navíc krabici většinou nevložíte do schránky jejím vhozem, takže je nutné si zásilku doma osobně převzít či si zajít na poštu.

Plastová zásilková obálka Rajapack
Plastová zásilková obálka Rajapack

Plastové poštovní obálky a bublinkové obálky se vyznačují nízkou vlastní hmotností a  ideální adaptabilitou – jednoduše se přizpůsobí svému obsahu. Díky tomu zaplatíte na poště či u kurýrní služby pouze za to, co opravdu zasíláte.

Pokud máte zájem o plastové firemní obálky, pak stačí pouze specifikovat potisk či barvy a zakrátko můžete zasílat Vaše zboží v individualizovaných obálkách. Třešničku na dortu pak tvoří  různé volitelné doplňky, jako je například vložka z bublinkové fólie  pro ochranu křehkého obsahu,  kapsa na vnější straně pro přepravní dokumentaci nebo boční sklady pro objemnější výrobky o šířky až 12 cm. Tento lehoučký fóliový zázrak díky samolepicímu uzávěru s krycím proužkem snadno uzavře, je pevný a velmi odolný vůči roztržení i vodě. Plastová obálka se postará o perfektní doručení Vašeho zboží k zákazníkovi za nízké náklady! Vždyť je až o cca 70% výhodnější než standardní plochá krabice srovnatelného rozměru!

Pěkná alternativa, že ano?

nejlepší témata