Papírové tubusy Robustpack: pevné jako skála!

2 min čtení 11 dubna 2013

Tam, kde jiné papírové tubusy jsou již na maximu svých nosných i pevnostních možností  –  tam začíná nový čtyřhranný tubus Robustpack ukazovat svoji sílu! Bez problémů a jeho poškození v nich můžete přepravovat či uskladnit ocelové trubky, těžké dřevěné latě, železné trubky až přes cca jeden metr délky atd.

Pod slovem robustní si představíme něco odolného, silného a pevného a proto jsme naše pravoúhlé zasílací tubusy nazvali právě  „Robustpack“. Tyto papírové tubusy jsou díky svému tvaru a materiálovým vlastnostem  téměř nezničitelné: při přepravě a skladování skutečně pevné jako skála.

Papírové tubusy pro uskladnění těžkého zboží v roli

Při úschovu produktů bez obalu neposkytuje skladovací regál  dostatečnou ochranu před prachem a nečistotou. V případě skladování oblých tubusů v regalovém systému může navíc díky nestabilitě dojít k jejich samovolnému posuvu. Pokud z vratkého stohu odeberete jeden tubus,  začnou se zbývající papírové tubusy odrolovávat z úložného místa. To s sebou přináší nemalé a opakované starosti i chaos při archivování. Navíc při skladování kulatých předmětů nemůžete ideálně využít kompletní prostor hranaté police.

Při skladování a archivaci patří produkty s hranami k velmi výhodným a osvědčeným variantám. Výhodu ideální stability, extrémní pevnosti vůči proražení, vysoké nosnosti a efektivní ochrany při úschově výrobků vyšší hmotnosti Vám nabízí právě nový Robustpack, který doplňuje naše papírové tubusy v rozsáhlé nabídce Rajapack. Tento tubus čtvercového průměru lze skvěle stohovat a navíc poskytuje efektivní ochranu těžkým a citlivým výrobkům během skladování i zasílání. Je vyroben ze spirálovitě vinuté lepenky o síle 2 milimetrů, díky čemu si Robustpack zachová tvar i při vysokém zatížení. Díky bílému zásuvnému víčku lze papírové tubusy otevřít i zavřít z obou stran, čímž odpadá hledání „horní a spodní“ části.

Spolehněte se i Vy na silného partnera nejen v podnikání, ale i při reálném balení!

nejlepší témata