Klopové krabice Varia: za všech okolností variabilní!

3 min čtení 27 března 2013

Flexibilita je napříč odvětvími vnímána více než jen jako pouhý pojem: situace se často rychle mění a člověk se musí obratem přizpůsobit novým okolnostem i možnostem. Z tohoto důvodu musejí i firmy jednat flexibilně, aby byly schopny rychle zareagovat na požadavky trhu. Okuste flexibilitu a volnost také při balení! Vsaďte na klopové krabice Varia. Už jen samotný název “Varia” vystihuje jejich nejvýznamější přednost: variabilitu při balení produktů díky výškové adaptaci.

Klopové krabice eco

Díky těmto výškově nastavitelným kartonům balíte Vaše zboží absolutně ekonomicky, neboť zde platí: z jednoho uděláte pět. Díky raženým drážkám v odstupu po 25 milimetrech, můžete krabici přizpůsobit pěti různým výškám Vašich výrobků – zcela jednoduše tak, že krabici v potřebné výšce seříznete pomocí nože. Krabice, která padne produktu ideálně na míru, poskytujete vyšší bezpečí při zasílání díky pevné fixaci obsahu a navíc šetří Vaše náklady za dodatečný výplňový materiál i cenné skladovací místo, které by bylo nutné pro uskladnění různých velikostí krabic namísto jedné.

Klopové krabice Varia standard

Také klopové krabice Varia standard můžete zcela individuálně nastavit pomocí nože na požadovanou výšku. Díky jedné krabici zabalíte až 12 různých typů výrobků. Navíc díky automatickému dnu krabici rychle složíte obratem ruky. Jednoduše lehce stlačte boční strany a dno se automaticky zaklapne. Složené dno kartonu je velice pevné: doplňující uzavření dna pomocí lepicí pásky již není zapotřebí.

Klopové krabice Varia super

Ještě pohodlnější manipulace je v případě klopové krabice Varia super: tento obal je také individuálně nastavitelný na různé výšky (až 13 velikostí na výběr) a lze jej snadno a rychle sestavit. Díky samolepicímu uzávěru na svrchní klopě můžete navíc bezpečně uzavírat, aniž byste potřebovali dodatečnou lepicí pásku. Také příjemci Vaší zásilky mají důvod ke spokojenosti: díky integrovanému odtrhávacímu proužku je otevření krabice naprosto bezproblémové.

Ať už pro komisi, zasílání, skladování nebo přepravu – klopové krabice Varia zabalí a ochrání malý, menší, širší, nízký, vysoký… zkrátka takřka jakoukoliv velikost i typ produktu. Tyto kartony jsou díky svému výškovému přizpůsobení hojně využívány ve firmách působících v oblasti tisku a nakladatelství. Otestujte si tyto krabice i Vy a balte Vaše produkty snadno a jednoduše.

Klopové krabice Varia super Rajapack
Klopové krabice Varia super Rajapack

Buďte flexibilní!

P.S. Otestujte si klopové krabice Varia již dnes a ušetřete díky aktuálnímu poklesu cen! Pouze do 31.08.2013.

nejlepší témata