Objevte náš velký katalog: 70 let důvěry v naši značku RAJA

6 min čtení17 května 2024

Pokud hledáte inovativní a spolehlivá řešení pro obalové potřeby vašeho podnikání, nemůžete minout náš nový velký katalog společnosti RAJA. Na 340 stranách ve 12 kapitolách nabízíme více než 3 000 produktů pro dokonalé zabalení vašich produktů. Nechte se inspirovat tímto průvodcem, který vám pomůže najít to správné řešení pro vaše balení.

Jak to celé začalo…

V úvodních slovech prezidentka RAJA Group Danièle Marcovici děkuje všem zákazníkům společnosti za jejich důvěru a věrnost. Od 80. let, kdy se ujala vedení, prošla společnost transformací z malé firmy na evropského lídra v distribuci obalů a vybavení pro profesionály.

Inovace a zákaznický servis jsou u nás na prvním místě. To také dokládá náš rozsáhlý katalog a webové stránky. Věříme v dokonalost a neustále se zlepšujeme, abychom zůstali vaším nejlepším obchodním partnerem. Týmový duch, respekt a kvalita lidských vztahů jsou základem naší firemní kultury a úspěchu.

Na dalších stranách katalogu se dozvíte celou historii společnosti RAJA od svého založení v roce 1954 až po současnost. Krok za krokem vás provedeme jednotlivými dekádami a přiblížíme významné události dílčích let.

Obchodní tým vždy k vašim službám

Rychlá reakce a dostupnost, ať jste kdekoli, díky tomu jsme na evropském trhu úspěšní již 70 let. V novém katalogu proto nechybí detailní popis služeb a projektů, které nás charakterizují:

  • odborné poradenství nejen pro klíčové zákazníky,
  • optimalizace rychlosti dodávek,
  • působení po celé Evropě,
  • aktivity v oblasti životního prostředí a společenských závazků

 

katalog

Široká škála produktů

Velký katalog přináší na jednom místě kompletní sortiment obalových materiálů. Nezáleží na tom, zda potřebujete krabice, obaly na zásilky, ochranné materiály, stroje na výrobu výplňového materiálu, kancelářské potřeby, etikety, dárková řešení či vybavení do provozoven. V tomto katalogu najdete vše, co potřebujete pro své balení.

Krabice a obaly: Katalog obsahuje různé typy a velikosti krabic a obalů. To zahrnuje standardní kartonové krabice ze tří-, pěti- i sedmivrstvé vlnité lepenky, obaly na zásilky, speciální krabice pro křehké nebo nepravidelné předměty, stejně jako obaly pro e-commerce a obchodní zásilky. V této kategorii naleznete také obaly pro speciální účely, jako jsou izotermické krabice pro přepravu potravin nebo léků.

Ochranné materiály: Pro bezpečné balení a ochranu zásilek nabízíme široký výběr výplňových a fixačních materiálů. Patří sem bublinkové fólie, vzduchové polštářky, balicí papír, pěnové fólie, ale také rohy pro ochranu rohů a hran balíčků.

Etikety a fólie: Katalog nabízí také široký výběr etiket a štítků pro označení a zabezpečení vašich zásilek. Tato nabídka zahrnuje adhezivní etikety pro různé povrchy, štítky pro skladování a obálky vhodné na expediční doklady a doprovodnou dokumentaci. Nezapomeňte si prohlédnout také náš široký sortiment ručních i strojních stretch fólií, s nimiž bude balení vašich zásilek hračka!

Stroje pro výrobu výplně: Pro automatizaci balicího procesu jsou k dispozici obalové stroje, jako jsou paletizační stroje, balicí a ovinovací stroje, stolní i ruční odvíječe lepicích pásek, páskovací stroje či přístroje pro popis a tisk etiket. Katalog nabízí také příslušenství k obalovým strojům, jako jsou náhradní díly a další doplňky.

katalog

Oslavy 70. výročí Skupiny RAJA

Po celý rok oslavujeme 70 let založení společnosti RAJA, proto se můžete těšit na zajímavé akce a výroční nabídky. V našem katalogu, ale i na webu, naleznete například snížení cen u více než 100 vybraných produktů s označením NÍZKÉ CENY, které rozhodně nepřehlédněte! Chcete být v obraze, jaké jsou aktuální výroční nabídky? Podívejte se na naše webové stránky www.rajapack.cz.

Udržitelnost a kvalita

RAJA klade důraz na udržitelnost a kvalitu svých produktů. Mnoho nabízených materiálů je ekologicky šetrných a zahrnuje recyklované složky. Vědomě se snažíme minimalizovat ekologický dopad balení, aniž bychom ztráceli na kvalitě balení a ochraně zásilek. Ekologicky odpovědné balení v našem sortimentu zahrnuje například 100% recyklovaný napínací strečový papír, 100% papírovou bublinkovou obálku, papírové lepicí pásky apod. Tomuto udržitelnému konceptu rovněž odpovídá našich 5 zásad balení:

Jak získat katalog?

Katalog v interaktivní verzi si můžete prohlédnout na webových stránkách RAJA. Pro získání katalogu v tištěné verzi stačí na stejném odkazu pod tlačítkem VYŽÁDEJTE SI TIŠTĚNÝ KATALOG vyplnit krátký formulář a katalog vám zašleme na zadanou adresu.

katalog

Nový velký katalog je skvělým průvodcem pro každého, kdo hledá inovativní a spolehlivá řešení pro obalové potřeby. Inspirovat se můžete širokou škálou produktů a nápadů na efektivní balení. Ať už vedete malé podnikání nebo velkou společnost, RAJA má obalová řešení pro každého.

Nečekejte a zažádejte o svůj katalog ještě dnes a objevte ty nejlepší produkty za rozumné ceny! Kontaktujte naše specialisty na balení na tel. čísle 800 500 515, prostřednictvím e-mailu info@rajapack.cz nebo navštivte www.rajapack.cz.

    nejlepší témata