Listopad v RAJA = snížené ceny a nejrůznější slevy! Chcete se dozvědět víc?

3 min čtení 04 listopadu 2022

Milí zákazníci, do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, ale my v RAJA jsme se už nyní rozhodli dát vám ne jeden, ale hned několik „dárků“. 

Tento měsíc je štědrý na mnoho akcí a slev. Po celý listopad máte šanci u nás nakoupit vybrané zboží za snížené ceny. Nyní se společně podíváme na jednotlivé mimořádné nabídky. 

Tiché pásky 

První extra slevu -40% vám nabízíme na vybrané Tiché PP pásky. Jsou skvělou volbou do malých prostor, kde může být zvuk lepenky nepříjemný, a právě u těchto pásek je zvuk při odvíjení redukovaný. Zároveň jsou velmi odolné. Použité akrylové lepidlo zajišťuje výbornou přilnavost ke všem povrchům z papíru nebo lepenky. Pásky jsou navíc odolné proti UV záření. 

Lepící pásky

Strečové fólie 

Další speciální nabídku -20% máme na vybrané ruční strečové fólie. Jsou elastické a pevné, přizpůsobí se jakémukoli tvaru. Nepoškodí výrobky ani jejich obal. Jejich odvíjení je rychlé a tiché a pro uživatele jsou snadno použitelné. V nabídce pro vás máme také ekologickou variantu, ve dvou barvách, která je z 80% recyklovaná. 

Stretch fólie

Balicí papíry 

U příležitosti blížících se Vánoc vám také nabízíme slevu -25% na veškerý balicí papír. Vybrat si můžete ze široké nabídky lesklých, kraftových, vzorovaných, a dokonce i balicích papírů pro děti. Všechny balicí papíry jsou elegantní, vysoce kvalitní a mají krásné barvy. A pozor, tuto akci jsme pro vás prodloužily a bude platit až do konce prosince 2022! 

Lesklý darkový papír

BLACK FRIDAY – 3 DNY S EXTRA SLEVOU 

Oficiální Black Friday je letos spojen s blížícím se datem 25. listopadu. Proto neváhejte a zásobte se už nyní. Připravili jsme pro vás dodatečnou slevu -15% na všechno ostatní nezlevněné zboží. Tuto výjimečnou nabídku však máte možnost využít POUZE 3 DNY od 7.11. do 9.11.2022. Veškeré další informace a podmínky naleznete na našich webových stránkách rajapack.cz.  

Black Friday logo

Adventní kalendář 

A aby toho nebylo málo, i letos vám k vaší objednávce přinášíme dárek v podobě našeho adventního kalendáře, ať už jste naším novým či věrným zákazníkem. Máme je pro vás v nabídce po celý listopad nebo do vydání zásob. Bližší informace také naleznete na webových stránkách rajapack.cz. 

 

Adventní kalendář

nejlepší témata