Obaloviny jsou tu pro vás v novém!

3 min čtení 03 listopadu 2014

Vítejte na našich Obalovinách v novém kabátu! Již od dubna 2010 je tu pro Vás náš obalový portál se spoustou zajímavostí, informací a novinek ze světa obalů. A protože každý měsíc počet čtenářů stoupá, je tu po více než 4 letech čas na modernizaci. Jsme velmi rádi, že vám dnes můžete představit novou podobu tohoto informačního webu o balení s novým designem, funkcemi a detailními informacemi.

Optických změn si před sebou všimnete na první pohled… Obaloviny jsou pestřejší, přehlednější a živější! Samozřejmě, že jsme nevylepšili pouze podobu stránek – web jsme optimalizovali také pro mobilní zařízení a dali jsme jim také novou přehlednou strukturu. Díky tomu čtenář rychleji najde články a rady, které hledá:

 • Na velkoplošném banneru na hlavní stránce najdete vždy ty nejaktuálnější témata.
 • Díky pěti rubrikám“Blog – O nás – Tiskové zpráva – Kariéra – Kontakt“ v menu máte v přehledu zobrazeny hlavní oblasti novin Obaloviny:– Blog:
   Na základě našich dlouholetých zkušeností a znalostí vás zde informujeme o obalových řešeních a o novinkách z obalového trhu či z naší společnosti. Díky jednotlivým produktovým katagoriím a podkategoriím najdete snadno a rychle informace o výrobcích, které hledáte.

  – O nás:

   Přečtete si více o společnosti Rajapack, o její historii, hodnotách, parterských institucích atd.

  – Tiskové zprávy:

   Zde najdete veškeré zprávy a všeobecné informace pro tisk a média.

  – Kariéra:

   Informujte se o aktuálních nabídkách zaměstnání popř. o kontaktech pro zaslání podkladů o pracovní pozici.

  – Kontakt:

   Zde nás můžete kontaktovat v případě jakýchkoliv otázek či podnětů.

Díky online obalovým novinám Obaloviny nabízíme naším zákazníkům, čtenářům a dalším zájemcům platformu, která vám zodpoví řadu otázek na téma obalových materiálů, technik či znaleckých expertíz. Poradíme vám, jaké faktory zohlednit při výběru různých obalů, jaké obaly jsou vhodné pro jaké typy produktů, zatížení, dopravu, export aj. Pomocí tlačítka „Feedback“ na levé straně obrazovky nám můžete sdělit Vaše přání, návrhy na zlepšení… Těšíme se na vaši zpětnou vazbu! Právě díky vaší zpětné vazbě vám můžeme poskytnout informace či témata, které vás zajímají!

Přejeme vám příjemné čtení!

Tým Rajapack

nejlepší témata