Obalové tipy a techniky ke stažení!

2 min čtení 13 ledna 2015

Jak správně opáskovat krabici? Jak vypočítat plánovaný skladovácí prostor dle rozměru krabic? Co je to hladká či vlnitá lepenka? Jaké máme druhy vlnité lepenky a proč…? Toto všechno jsou otázky, na které si můžete díky našemu obalovému blogu okamžitě odpovědět. Právě v oblasti balení a obalových materiálů bývá početná řada výrazů a postupů zřídka podrobněji vysvětlena.

Mimo naši pravidelnou redakční činnost v rámci článků jsme tedy pro Vás připravili také samostatnou část s PDF soubory s podrobnými informacemi ke stažení. Zde naleznete nejen obalové tipy a rady, ale i vysvětlivky, grafy či ilustrované snímky pro snadnější orientaci.

Kde naše obalové tipy a techniky ke stažení najdete?

„Obalové tipy a techniky“ se nachází nejen přímo na hlavní stránce Obalovin (pod sekcí „KATEGORIE“). Poté stačí kliknout v pravé horní části na oblast pro stažení (pozn. ikona papír s textem), viz ilustrační obrázek výše.

Momentálně zde najdete tyto soubory:

  • Přepravní kontejnery
  • Co je to hladká lepenka
  • Jak spočítat rozměr krabic pro páskování či skladování
  • Typy krabic dle norem FEFCO
  • Druhy vlnitých lepenek
  • Co je to vlnitá lepenka

I v roce 2015 pro Vás máme připraveny další a další odborné rady a doporučené obalové techniky týkající se např. efektivního strečování palet, bublinkových fólií, typů palet, jak správně zalepit krabici aj.

Máte zajímavé téma, o kterém byste se chtěli dozvědět více? Bezvýsledně hledáte odpověď na otázky související s balením? Pak nás neváhejte prostř. našeho formuláře kontaktovat. Díky Vašim podnětům objasníme témata, která Vás i další čtenáře zajímají!

 

nejlepší témata