Nový web obalů pro eshopy je online

6 min čtení 29 října 2014

Hledáte pro Váš eshop optimální a hlavně cenově výhodné obaly a balení, do kterých rychle a bezpečně zabalíte Vaše zboží? Na našem novém webu obalů pro eshopy najdete rozsáhlou nabídku všech výhodných obalových řešení – pro eshopy na míru!

Kategorie v tomto eshopu jsou rozděleny dle typu baleného zboží:

  • Obaly na oblečení, drogerii, obuv, šperky, parfémy, tašky atd. – Krabice a balení v této sekci jsou ideální pro balení odolnějšího či měkkého zboží jako jsou např. klopové nebo poštovní krabice z třívrstvé lepenky, ale i pro křehké produkty jako např. bublinkové obálky, fólie a sáčky či pro balení luxusních artiklů do bílých krabic, hedvábného papíru atd. Součástí těchto obalů jsou i plastové obálky, které díky své nízké hmotnosti, voděodolnosti a pevnosti patří k nejprodávanějším obalům pro eshopy vůbec! Vhodné právě pro balení a zasílání měkkého textilu jako jsou košile, deky, trička, ručníky, vlny atd., ale i pro drogerie, léky v krabičce (mimo skleněných nádob), vzorky, bloky atd.
  • Obaly na knihy, fotoknihy, CD, DVD – Zde naleznete nejen klasické ploché krabice, ale také zásilkové obaly na knihy či fotoknihy, které spolehlivě ochrání hrany vloženého obsahu. Pro zasílání CD, DVD, blu-ray apod. můžete využít nejen těchto obalů na knihy, ale také bublinkové nebo kartonové obálky. Díky jejich nízké hmotnosti ušetříte náklady na balení i za poštovné.
  • Obaly na ploché televize – Pro zasílání velkých a sensibilních produktů jako jsou právě televizory, doporučujeme krabice z odolné pětivrstvé lepenky, které díky dvojité vlně optimálně tlumí nárazy. Pro dodatečnou ochranu využijte bublinkovou fólie pro absorbci otřesů popř. pěnovou fólie pro ochranu povrchu produktu a zabránění pošrábání.
  • Obaly na plakáty, kalendáře, rámečky a rámy – K nejprodávanějším obalům v této kategorii řadíme zásilkový tubus pro zasílání zboží v roli jako jsou právě plakáty popř. úzké kalendáře. Lepenkové obálky stejně tak jako ploché poštovní krabice jsou pro zasílání kalendářů také velmi ideální a praktické. V sortimentu zde objevíte i speciální ploché obaly na rámy i na kalendáře s nebo bez samolepicího uzávěru. Pro zasílku větších rámů doporučujeme teleskopické krabice na ploché produkty. Pro dodatečnou ochranu jsme do této skupiny vložili také bublinkové fólie pro zamezení poškození zboží.
  • Obaly na notebooky, klávesnice – Notebook nebo klávesnici jednoduše obalte do pěnové popř. bublinkové fólie, vložte do ploché klopové krabice z třívrstvé lepenky a zalepte lepicí páskou. Pro dodatečnou ochranu doporučujeme vložit do krabice i vysoušení sáček a na krabici nalepit signalizační etiketu s textem „křehké“. Pro ochranu elektroniky doporučujeme antistatické bublinkové fólie .
  • Obaly na tiskoviny, dokumenty – V této kategorii najdete normované krabice, které jsou ideální pro Vaše tiskoviny ve formátu A3, A4, A5, A6 ve větším množství. Pokud neznáte předem počet tiskovin, které chcete zaslat a balit tedy potřebujete dle aktuální situace, využijte krabice s víkem nebo kartonové krabice Varia, které se efektivně přizpůsobí výšce obsahu. Pro zasílání jednotlivých dokumentů patří k nejžádanějším obalům bezpochyby lepenkové obálky s bočními sklady popř. lehké obálky Lightbag. V případě zasílání běžné korespondence nebo pro potřebu každé kanceláře jsou v této sekci vloženy i bílé dopisní obálky.
  • Obaly na mobily, telefony a elektroniku – K nejběžnějším obalům pro zasílání mobilů, iPadů, iPhonů či jiných chytrých telefonů nebo dotykových tabletů patří ploché klopové nebo poštovní krabice. I zde je důležité vložený obsah obalit do ochranné bublinkové fólie. Tablety doporučujeme obalit do fólie pěnové, aby nedošlo k poškrábání obrazovky. Našim tipem je také zásilkový obal z pěnovou fixací, díky kterému již není třeba vloženou elektroniku obalovat do ochranné fólie. Zasíláte-li elektroniku, nezapomeňte na ochranu proti statickému náboji tzn. poohlédněte se po antistatických fólích popř. v případě menších produktů pro antistatických sáčcích.
  • Obaly na víno a láhve – Pro přepravu vína či různých láhví se osvědčily extrémně bezpečné krabice na láhve Cargo, které jsou doporučovány nejen od zákazníků, ale i od zásilkových společností. Do těchto krabic můžete zabalit 1 až 12 láhví najednou. Krabice na víno Speed jsou velmi podobné již zmíněné krabice Cargo – s jednou velkou výhodou – díky své konstrukci ji složíte během několika sekund. Pro atraktivní balení Vašeho vína jsme pro Vás připravili také řadu dárkových obalů na víno, hedvábný papír, papírové tašky atd.
  • Příslušenství pro zasílání – V této produktové paletě naleznete souhrn všech praktických balení jako např. sáčky, etikety, výplňový materiál, fólie, pásky atd., které při zabalení Vašich produktů zaručeně využijete.

Díky tomuto webu ušetříte nejen čas, který byste jinak potřebovali na hledání optimálních obalů, ale i náklady na balení… Balíte totiž do obalů na míru Vašemu produktu!

nejlepší témata