Navštivte RAJAPACK na veletrhu FOR INDUSTRY 2013

2 min čtení 05 dubna 2013

Od 23. do 25. dubna 2013 se ve veletržním areálu Expo Praha koná významný mezinárodní veletrh strojírenských technologií a navazujících průmyslových oborů FOR INDUSTRY 2013.

Díky rozsáhlé nabídce více než 4.500 výrobků v oblasti obalů a obalových materiálů nabízí právě Rajapack optimální obalová řešení pro balení, manipulaci i skladování pro jakékoliv odvětví průmyslu. V sortimentu naleznete klopové krabice z kraftu pro přepravu i skladování, lepenkové kontejnery či dřevěné bedny pro export, vázací pásky pro fixaci zboží či paletového nákladu, bublinkové fólie, vlnitá lepenka, balicí papíry pro ochranu výrobků v obalech, etikety, stretch fólie, proložky, paletové vozíky, palety a spoustu dalších efektivních obalových produktů.

Nedílnou součástí sortimentu tvoří obalová technika pro individální výrobu výplní do krabic, ovinovací stroje, balící stroje, páskovací stroje… „Na veletrhu FOR INDUSTRY budeme prezentovat nejen naše obaly a balicí materiály, ale chystáme se představit také několik našich obalových strojů. Návštěvníkům bychom tak chtěli prezentovat jak snadná je manipulace a výroba např. výplní prostř. strojů na výrobu výplňových materiálů. „Často se vyplatí využití této techniky pro individuální produkci již od relativně nízké spotřeby výplně za den„ dodává Mgr. Gabriela Fabianová, Country manažerka společnosti Rajapack.

Chcete se dozvědět další tipy od obalových profesionálů? Pak nás neváhejte navštívit na expozičním stánku č. 3A 2 ve výstavní hale č. 3.

Těšíme se na vás!

Váš tým Rajapack

nejlepší témata