U příležitosti Pražského maratonu, který se konal 8. května, se 20 běžců asociace RAJASport zúčastnilo pod barvami své společnosti a za její hodnoty této sportovní události. Sdružení RAJASport je plně sponzorováno skupinou RAJA, přední evropskou společností zabývající se distribucí obalové techniky a materiálů pro podnikání.

„Pražský maraton je velkou sportovní událostí. Účast společnosti RAJA na tomto závodě je pro nás především prostředkem, jak se podělit s ostatními o hodnoty, které jsou pro nás důležité, jako překonání sama sebe, nadšení pro věc a energické postupy. Naše a sportovní principy jsou téměř identické – soudržnost týmu a potěšení z každé další výzvy jsou důležité hodnoty společnosti » zdůrazňuje Danièle Kapel-Marcovici, generální ředitelka skupiny RAJA.“

Barvy RAJASport na Pražském maratonu

RAJASport je sportovní společenství plně podporované firemní skupinou, která dnes sdružuje na 140 sportovců a maratonské družstvo. RAJA intenzivně investuje do společenských a nadačních aktivit, a potvrzuje tak svou angažovanost v oblasti lidských hodnot a činností přispívajících k vzájemné sociální spolupráci a poznání.

Dvacet běžců všech národností reprezentovalo na Pražském maratonu základní principy podnikového celku spočívající v překonání sama sebe, radosti z výzvy a dynamičnosti účastníků.

¨       Hodnoty skupiny RAJA

Skupina RAJA působí v České republice od roku 2007 prostřednictvím pobočky RAJAPACK, s.r.o. (www.rajapack.cz) a jejím prostřednictvím nabízí českým zákazníkům své profesionální služby a inovativní produkty, které se vždy řídí přáními a požadavky klientů a vyznačují se vysokou úrovní kvality i servisu. RAJA a RAJASport využily příležitosti zúčastnit se Pražského maratonu, potvrdily tak své hodnoty spočívající v kolektivní spolupráci, v soudržnosti týmového ducha a posílení iniciativy spojující touhu po výjimečnosti s využitím zkušeností.

Kategorie: Firemní událostiTiskové zprávy
197 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill