Atraktivní a bezpečné obálky

3 min čtení 31 října 2011

Knihu bychom neměli soudit dle obalu. Pokud však její balení obsahuje určitý pozitivní prvek, který ji odlišuje od ostatních, upoutá pozornost a Vy si budete chtít přečíst více než jen titulku. To platí nejen u knih, ale také u produktů jako jsou dárková balení nebo zásilky, jejichž prioritním úkolem je oslovení zákazníků. Proč tedy běžné obaly nepřenechat jiným a místo toho využít atypická a výrazná balení?

Vhodnou variantou mohou být právě barevné obálky. Pět barev v metalickém lesku spolu se 4 formáty nabízejí široký výběr pro každý typ produktu i využití. Díky kompletnímu složení materiálu z plastu se tyto obálky vyznačují extrémní pevností a odolností vůči vlhku. Jsou opatřeny praktickým samolepicím uzávěrem s krycím proužkem, který usnadní nejen rychlé uzavření zásilky a bezpečnou přepravu, ale navíc i snadné opětovné otevření obálky adresátem.

Novinkou v této skupiny výrobků jsou barevné bublinkové obálky. Integrovaná bublinková fólie chrání Vaše křehké produkty před otřesy při přepravě a manipulaci. I zde zaručuje samolepicí uzávěr dodatečnou spolehlivost uzavření. Tyto nestandardní bublinkové obálky rozšiřují produktovou paletu dárkových zásilkových balení, která najde své příznivce v kreativních oblastech podnikání jako jsou reklamní agentury, marketingová oddělení nebo obchody s módními materiály, kde design a nápaditost hrají důležitou roli. Využijte také Vy potenciál, který zásilkové obálky nabízejí a zasílejte Vaše propagační materiály, cenové nabídky, šperky, reklamní předměty a mnohé další v těchto stylových obchodních taškách. Bublinkové obálky zaručí spolehlivou přepravu citlivých výrobků (elektronické přístroje, luxusní psací potřeby, křehká bižuterie atd.). Vše zašlete bez jakéhokoliv poškození obsahu a navíc, díky atraktivnímu vzhledu, vykouzlí Vaše zásilkové obálky pozitivní první dojem u příjemce .

Také v oblastech, kde nestojí kreativita ve středu zájmu, se metalické obálky setkávají s ohlasem. Zabalte Vaše CD, drobné potřeby do domácnosti nebo firemní pozvánku do těchto obálek a uvidíte, že si Vaše zásilka získá 100% pozornost Vašich zákazníků a rozhodně se mezi desítkami šedých dopisů neztratí.

Standardně může zasílat kdekdo, efektně Vy!

Plastová obálka se samolepicím uzávěrem s krycím proužkem
Plastová obálka se samolepicím uzávěrem s krycím proužkem
Barevné bublinkové obálky
Barevné bublinkové obálky

 

Barevné plastové obálky z PE
Barevné plastové obálky z PE
nejlepší témata