NOVÝ KATALOG: nenechte si ujít pokles cen, ještě výhodnější nabídky a nové produkty!

6 min čtení 01 září 2016

Už máte náš nový katalog? Pokud ne, tak si ho určitě objednejte! Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili ještě výhodnější nabídky, nové nejlepší ceny na oblíbené produkty, několik novinek z oblasti sáčků, páskování a dárkového balení. Dárkové balení prošlo největší proměnou. Těšit se můžete na nové produkty a přehlednější řazení jednotlivých produktových podskupin.

KRABICE A OBÁLKY ZA VÝHODNÉ CENY

rajabook2dlouhe_krabice_01

U vybraných klopových krabic z třívrstvé vlnité lepenky došlo ke snížení ceny o -25 %. Nejlepší ceny jsme pro Vás připravili i v sortimentu dlouhých a archivačních krabic. Další potěšující novinkou je snížení cen bublinkových a plastových obálek o úžasných -25 %. Vylepšili jsme pro Vás zásilkový obal na knihy RAJABOOK Standard. Má nové zavírání pro rychlé a bezpečné uzavření a snadné otevření díky perforaci. Jistě Vás potěší i nové nejlepší ceny pro bílé zásilkové tubusy, které Vám umožní nakoupit už od jednoho balení se slevou -30 %.

NOVÉ PLASTOVÉ A PAPÍROVÉ SÁČKY

sacky_LAsacky_amazonsacky_velka_kapacita

Nabídka produktů z oblasti sáčků se nám rozrostla o ploché sáčky ve svazku s perforací pro odtržení, které mají závěsné očko pro pohodlné upevnění na zeď. Snadno se plní, jsou průhledné, materiál LDPE. Další novinkou jsou sáčky s bezpečnostními informacemi ve čtyřech jazycích. I ony jsou ve svazku s perforací. Nově jsme do nabídky zařadili také papírové sáčky s velkou kapacitou, které se hodí pro velké a objemné produkty nebo také pro organický odpad.

INSTAPACK v bílé

instapack

V sortimentu výplňových materiálů si určitě všimnete změny barevnosti fixačních pěnových polštářků Instapack Quick RT, které jsou nyní bílé místo předešlé modré. Úpravou prošlo i množství v balení a způsob použití. Nyní se doporučuje polštářek zmáčknout cca 20krát na vyznačených bodech, aby se jednotlivé vnitřní složky důkladně promíchaly.

LEPICÍ PÁSKY A PÁSKOVÁNÍ

fkpp-krehkepaskovac

Ti z Vás, kteří mají velkou spotřebu lepicích pásek jistě ocení novou jedinečnou nabídku – sadu PP lepicí pásky ve velkém návinu (36 rolí) + 1 bezpečnostní ruční odvíječ za cenu 3051,- Kč, se kterou ušetříte rovných 20 % z běžné ceny. Výstražné expediční pásky jsou bohatší o novou nejlepší cenu na expediční pásku s potiskem FRAGILE-KŘEHKÉ – už od nákupu jednoho balení Vám nabízíme -25% slevu. Když budete listovat dále až k sortimentu vázacích pásek, povšimněte si RAJASTRAP textilních pásek. Nyní jsou levnější o -20 %, a tím pádem Vám můžeme nabídnout i lepší ceny pro sady vázacích pásek. Změny se dotkly i akumulátorového páskovače – místo automatického přístroje SMARTLXT je nově GTSMART, který nabízí lepší funkce. Má režim „soft“ pro citlivé výrobky, což umožňuje regulovat sílu stažení pásky, a elektronický snadno ovladatelný panel.

RAJALIST S POTISKEM v oranžové barvě

rajalistSamolepicí obaly na doprovodnou dokumentaci s potiskem změnily červenou podkladovou barvu na oranžovou, která má poskytnout ještě lepší viditelnost průvodních dokladů. Novinkou jsou -30% slevy již od nákupu jednoho balení pro obaly s potiskem „Documents enclosed“.

FÓLIE A PALETY

rucni odvijecochranne rohy 2

Několik změn se týká i smršťovacích fólie. PE smršťovací fólie a plášť změnily mikronáž a snížila se jejich cena. Do nabídky jsme zařadili žlutý Mini ruční odvíječ s brzdou, který se dá koupit samostatně za 119 Kč a umožňuje velmi pohodlné a snadné balení malých zásilek. Pokud používáte kartonové ochranné rohy nemůžete přejít bez povšimnutí výrazné zlevnění těchto profilů – úzké i široké nyní pořídíte o -50 % výhodněji!

PALETOVÝ VOZÍK, KANCELÁŘSKÝ PAPÍR A ODPADKOVÉ PYTLE

paletovy vozikNyní Vám nabízíme dva druhy paletových vozíků – jeden s nosností 2000 kg za skvělou cenu 6990,- a druhý s nosností 2500 kg za 7990,-. Oba mají polyuretanová řídící kolečka, kvalitní ocelový rám i vidlice a hydraulický zdvižný systém s bezpečnostním ventilem proti přetížení. Nájezd a výjezd z palet bude s nimi jednoduchý a bezpečný.

rajapaper
Kancelářské potřeby jsou bohatší o papír RAJAPAPER, který se vyznačuje vysokou bělostí 165 CIE. Je multifunkční, ideální pro barevné prezentace, obchodní korespondenci i obchodní nabídky. Dostupný je ve formátech A4 a A3, přičemž na formát A4 dostanete nejlepší cenu již od nákupu 5 balení.
odpadkove pytleNáš sortiment je bohatší o nový 100litrový pytel na stavební suť a nabídka odpadkových pytlů změnila rozměry a zvýšila objemy. K dostání jsou odpadkové pytle o objemu 35 l, 60 l, 120 l, 160 l.

DÁRKOVÉ BALENÍ V NOVÉM HÁVU

darkove stuzkyhedvabny papirobal na vino

Vůbec největší proměnou prošla kategorie dárkového balení a my pevně věříme, že to oceníte. Zde zaznamenáte největší nárůst nových produktů a jistě oceníte přehlednější řazení. Dovolíme si Vás upozornit především na nové barvy dárkového papíru, který je nyní rozdělený na pestrý a klasický. Z této změny plyne i rozdělení kraftových sáčků na pestrobarevné a klasické. Oboustranný dárkový papír je bohatší o nové barevné kombinace, magnetické krabičky o nový rozměr, výplň SizzlePak Vám nabídne 2 nové barvy a hedvábný papír hned 7 nových barev. Do nabídky jsme zařadili i nový stolní odvíječ pro dvě role, 6 nových modelů dárkových stuh, ozdobné hvězdy, kokardy, obaly na víno a nové rozměry kraftových tašek s točeným papírovým motouzem.

Prolistujte si náš nový 224stránkový katalog, doufáme, že Vás osloví, že si díky němu snadno objednáte produkty, které Vám pomohou zabalit Vaše zásilky snadno a rychle a za nejlepší možné ceny!

nejlepší témata