CD, DVD obaly: chraňte Vaše multimédia i knihy před poškozením

4 min čtení25 ledna 2012

Patří do Vašeho prodejního portfólia tolik oblíbené videohry, elektronika nebo knihy? Nejen v České republice, ale i v Evropě zažívá např. prodej videoher dynamický růst. Pro stabilizaci na trhu a růst obratů je v počáteční fázi důležitý nejen výběr sortimentu v nabídce, ale v konečné fázi také bezpečné doručení obsahu k zákazníkovi bez poškození, poškrábání.

Protože – je lhostejno, jestli se např. u CD jedná o romantické rockové balady nebo songy Kabátů, filmy Příšerky s.r.o. či Terminátor, pro vše platí, že rozbité nebo poškrábané CD, které naši zákazníci obdrží, rozhodně naše prodeje nepozvedne. Reklamace Vás stojí čas, trpělivost i dodatečné náklady. Každému obchodníkovi se tedy vyplatí přemýšlet o optimálním obalu pro jeho zboží a využít CD, DVD obaly či bublinkové obálky.

Existuje zde celá řada možností. Klasická bublinková obálka je například v kombinaci s přebalem z tvrdého plastu perfektně vyztužena na cestu poštou. Do určité míry tlumí nárazy a nízká vlastní hmotnost obálky šetří poštovné. Ochranu hran přenechejte specialistovi – standardní CD obaly – v normálních podmínkách naprosto postačí.

Pokud chcete mít naprostou jistotu, bude nejlepší, když si zvolíte variantu z pevného kartonu. Vynikající řešení k zasílání jednoho CD spolu s průvodním dopisem nabízí zásilkový obal na CD. Díky pevné mikrovlně jsou hrany Vašeho CD optimálně chráněny a samolepicí proužek + perforační niť zaručují nejen snadné uzavření ale i pohodlné otevření. Praktické: díky variantě s adresním okénkem odpadá nutnost popisování nebo lepení etiket na obal.

Rozesíláte někdy jedno a jindy více cédéček? Nebo chcete rozesílat jedno nebo více DVD? A sem tam knihu? A během balení nechcete dlouho přeměřovat rozměry jednotlivých produktů? Pro tyto případy se perfektně hodí DVD obaly v provedení jako ohebný zásilkový obal na multimediální výrobky určený pro různé druhy multimédií: díky raženým drážkám jej až dětsky snadno přizpůsobíte přesně velikosti baleného výrobku. Můžete tak zaslat jedno až osm CD, jedno až osm DVD, dokonce i knihy nebo vzorky a všechny tyto výrobky mají svůj obal  šitý na míru. Toto flexibilní DVD obaly (bez nežádoucích dutých prostor) optimálně ochrání svůj obsah během přepravy. Další výhoda: tento všeználek je dodáván rozložený, čímž Vám ve skladu ušetří drahocenné místo.

Trendem současnosti jsou čtečky e-knih (e-Reader), díky kterým můžete mít v jednom zařízení do slova a do písmene „kompletní knihovnu“. Elektronické čtečky jsou na nejlepší cestě naprosto vystřídat klasické tištěné knihy. Ale i chytré telefony a MP3 přehrávače jsou stále na špičce prodejnosti. Pro tyto výrobky nabízíme zásilková pouzdra s pěnovou fixací a  zásilková pouzdra Quicksnap, ideální zástupce  pro řešení balení.

Přizpůsobujte požadavkům trhu nejen Vaši produktovou nabídku zboží, ale i jejich balení a využijte optimální CD, DVD obaly! Tato drobná investice se Vám – a to nejen na spokojenosti zákazníků – vždy vyplatí..

Bublinková obálka
Bublinková obálka

 

Zásilkový obal na CD
Zásilkový obal na CD

 

Zásilkový obal na multimédia
Zásilkový obal na multimédia

 

Zásilkové pouzdro s pěnovou fixací
Zásilkové pouzdro s pěnovou fixací
Komentáře(1)
    nejlepší témata