Balte dárkové sety s lehkostí: Jak využít folie, celofán a další materiál

3 min čtení24 dubna 2024

Dárkové sety a elegantně zabalené krabičky jsou třešničkou na dortu, která dotváří celkový dojem z nákupu. Ať už provozujete e-shop s originálními dárkovými předměty, řemeslnými výrobky, stylovými doplňky nebo vám zkrátka „jen“ záleží, jak produkty dorazí k zákazníkovi – díky pozitivnímu prvnímu dojmu z balíčku zvýšíte pravděpodobnost opakovaného nákupu.

Folie a celofánové sáčky dodají šarm a styl

Průhledné fólie a celofán umožňují nahlédnout do samotného obsahu balíčku. Pokud chcete dosáhnout dokonale hladkého povrchu, dopřejte dárku kabátek z celofánového sáčku, pokud naopak preferujete originalitu, sáhněte po fólii, kterou můžete naoko nedbale zohýbat.

Bonusem je třpytivý lesk dárkového balíčku.

 

Lepicí a stahovací pásky urychlí balení

Je potřeba zabezpečit objemnější krabici nebo úhledně ovázat celý set? Pak se vám bude hodit klasická balicí lepicí páska, případně oboustranná lepicí páska. Kvalitní a odolná páska spolehlivě uzavře i větší krabice a zajistí bezpečnou přepravu. Pokud dáváte přednost barevným akcentům, můžete zvolit pásku v odstínu ladícím s firemními barvami nebo třeba sezónním motivem.

RAJA tip: Rychlou a efektivní alternativou jsou plastové stahovací pásky. Díky své pružnosti obepnou dárkové sety různých velikostí a tvarů, a na jeden zátah dojde k jejich stažení do kompaktního celku.

Dřevitá vlna představuje elegantní výplň dárkové krabičky

Neopomenutelným základem mnohých balíčků jsou krabice a krabičky. Vhodná velikost – s dostatečným vnitřním prostorem – je klíčová pro bezpečné uložení obsahu.

Nezapomínejte ani na výplňový materiál. Ten může plnit pouze bezpečnostní funkci, nebo jej můžete upgradovat na designový prvek. Skvělým příkladem může být dřevitá vlna. Kromě té můžete přidat i další dekorativní prvky. Například mašle, jmenovky nebo přírodní dekorace.

Sizzle Pak

 

Inspirujte se profesionálními tipy pro snadné dárkové balení

  • Než se pustíte do samotného balení, připravte si pracovní prostor. Měl by být čistý a dostatečně velký.
  • Nezapomeňte na kvalitní nůžky a vylamovací nůž. Po ruce mějte také lepicí štítky na popis obsahu balíčku nebo firemních údajů.
  • Abyste neztráceli čas hledáním obalových materiálů a dalších potřeb pro balení, mějte je uložené v popsaných krabicích
  • Nastavte balení jako proces. Když jej popíšete krok za krokem, celou činnost zefektivníte a zrychlíte.
  • Pokud je vás na balení více, každý se zaměřte na jednu činnost – uvidíte, že práce bude odsýpat jako na balicím pásu.

Mějte náskok před konkurencí

Díky praktickým a zároveň stylově řešeným pomocníkům pro balení se budete při kompletaci dárkových setů bavit a získáte dokonalý výsledek. Zákazníci ocení nejen funkční a bezpečné balení, ale rovněž atmosféru, kterou při rozbalování pocítí. Díky tomu si vaši značku lépe zapamatují.

    nejlepší témata