Nový katalog je tady a s ním nové motto „Balte chytře, balte lépe„. A co v novém katalogu najdete? Jsou to například nové sáčky, tašky a nové dárkové obaly! Novinky jsou ale v rámci hygienických potřeb, které jsou v současné době velmi poptávané a samozřejmě i důležité pro ochranu obyvatelstva. 

Ekologické novinky

Sáčky vhodné na potraviny

Přidali jsme 51 nových rozměrů sáčků. A to sáčky odolné, vhodné i pro těžší výrobky, ale i sáčky vhodné například pro drobnou bižuterii nebo cukrovinky. Většina našich papírových sáčků je totiž vhodná pro styk s potravinami. 

V naší nabídce stále najdete také 50% a 100% recyklované sáčky. Tyto sáčky jsou stejně účinné jako ty standardní. 

Rozšířili jsme nabídku papírových obalů na doprovodnou dokumentaci o obálky s potiskem. Tyto obálky jsou vyrobeny ze silikonového papíru a neobsahují lepidlo s rozpouštědlem.

Hygienické potřeby

Poptávka po hygienických potřebách je stále vysoká a s přicházejícím podzimem poptávka roste. Opatření v rámci prevence před COVID-19 se neustále mění a firmy se snaží předzásobit aby ochránili své zaměstnance a zákazníky. 

Do nabídky jsme přidali další dezinfekce jak na ruce tak i na dezinfekci povrchů.

 

Přidali jsme ochranné štíty a respirátory. Důležitá je také ochrana rukou, jelikož virus ulpívá na povrchu. Rozšířili jsme proto nabídku rukavic. Nově na našich stránkách nebo katalogu najdete samolepicí podlahové značení – dodržování odstupu, různé zákazy vstupu atp. 

Ochrana zdraví se netýká jen koronaviru, ale také bezpečnosti práce. Nově u nás naleznete ochranné přilby, ochranu sluchu a zraku. 

 

Dárkové balení

Už bylo dost ochrany před „Covidem“ a rovnou se vrháme na tu nejbarevnější část celého katalogu – dárkové balení. Sekce dárkových obalů čítá více než 450 produktů. 

Dárkové obaly nejsou jen tašky a balicí papíry, ale jsou také i ozdobné výplně jako například SizzlePak nebo oblíbený hedvábný papír, který je k dispozici ve 23 pestrých barvách. 

V nabídce jsou nově tyto tašky: 

  • Tašky Zerotree – tyto tašky jsou opravdovou ekologickou alternativou. Jsou vyrobené z trávy a vláken z bavlníku. Rukojeť tašek je z jutového provázku. 
  • Barevné kraftové tašky včetně mini verze 
  • Bavlněné tašky včetně potisku

 

V nabídce dárkových obalů toho máme mnohem více!

 

Kategorie: Blog
267 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill