Na pořádek není třeba odpadkový koš

2 min čtení 23 února 2011

Od té doby, co pracuji v Rajapacku,  mě občas napadne jeden z mých oblíbených citátů: „Základem zdravého pořádku je dostatečně velký odpadkový koš :)“. Autorem tohoto krátkého a výstižného výroku je německý spisovatel Kurt Tucholsky. Docela mu rozumím, tehdy  ještě neexistovala spousta vymožeností moderního světa.  On totiž ještě neznal naše výhodná řešení pro dokonalý pořádek – optimální ukládací přepravky.

Tyto produkty jsou vyrobeny z pevného polypropylenu, jsou lehké, stohovatelné a vhodné pro standardní i šikmé regály. Díky speciálnímu plastu snesou mimořádné zatížení a jsou odolné proti kyselinám. Přepravky jsou vhodné pro použití v teplotním rozsahu od -10 C° do + 80 C°.

Díky širokému otvoru v čelní části je vnitřní obsah dobře viditelný a v případě potřeby můžete uskladněné předměty stadno vyjmout.  Zvláště široké prohlubně úchytů umožňují bezpečný a spolehlivý pohyb s přepravkou i v případě maximálního zaplnění (největší modely pojmou až 33 litrů). A to nejlepší? Přepravky nabízíme v mnoha barvách i velikostech. Díky těmto praktickým výrobků uspořádáte vše přehledně a jednoduše!

Pro usnadnění skladování máme v nabídce i stohovatelné boxy v různých provedeních a velikostech a regálové  přepravky z  plastu  nebo kartonu, které – v případě, že je právě nepotřebujete – se velmi rychle složí a tím šetří Vaše místo ve skladu. Na archivaci, stěhování a kompletování se výborně hodí naše univerzální kartonové boxy  s praktickými detaily jako je odnímatelné víko či velká čelní klopa – zkrátka, kdo nemá chuť na chaos, není nic jednoduššího pro opětovné zavedení pořádku. A to i bez velkého odpadkového koše!

Samozřejmě, ne všichni milujeme pořádek tak jako Tucholsky. Na druhé straně motto: „Pořádek je půl života, ale lépe se žije v té druhé půlce“ nemusí být právě naším životním krédem…

Autor: Jana, zákaznický servis

nejlepší témata