Ekologické produkty

Podporujeme Vaši snahu být co nejvíce ekologičtí

Najděte ekologická balení, vyberte si z našich nejprodávanějších produktů, inovativního sortimentu, ekologických alternativ a znovu použitelných produktů. Také zjistěte, jak snížit nevyužité místo ve Vašem balení pomocí výběru správné velikosti.

Naše ekologické bestsellery

Prohlédněte si naše nejpopulárnější ekologické obaly:

Green products

Naše obaly šetrné k životnímu prostředí

Vždy se snažíme najít nové způsoby balení a vymýšlíme nové inovativní obaly, abychom splnili všechny Vaše požadavky. Podívejte se co nabízíme:

Green products

Naše ekologické alternativy

Chcete být více ekologičtí? V RAJA Vám pomůžeme najít ekologické varianty k Vašim obvyklým obalovým materiálům.

Green products

Naše ekologické znovu použitelné produkty

Opakované použití obalů je skvělý způsob snížení odpadu a šetření přírodních zdrojů. Prohlédněte si naše obalová řešení:

Green products

Ekologické a optimalizované balení

Optimalizace Vašeho balení má mnoho výhod, mezi které patří úspora místa a nákladů. Podívejte se na produkty, které by Vám mohly pomoci ušetřit.

  • Klopové krabice Varia eco: díky drážkám po každých 25 mm můžete tyto krabice exaktně přizpůsobit velikosti Vašeho produktu.
  • Bílé plastové obálky: jsou vyrobené z polyethylenu s nízkou hustotou. Velmi pevné díky zesíleným svárovým spojům na bočních stranách. Recyklační symbol 4.
  • Krabice s teleskopickým víkem: se vyznačují vysokou odolností vůči průrazu, vlhkosti a teplotním výkyvům díky pevným sulfátovým vláknům.
Green products

Zefektivnění sběru odpadu

Sběr a třídění odpadu je povinné pro všechny společnosti. Abychom Vám to ulehčili, nabízíme skvělá řešení:

Green products