Nože Rajapack

Pokud u filmu všechno neběží právě tak, jak má, tak se to jednoduše vystřihne. Bohužel to tak nefunguje ve skutečném životě. Většina přehmatů se podle zkušeností stává právě, když se spěchá.

V hodnocení nejčastěji používaných vět je ta: „Hlavně rychle…“ určitě hodně vysoko. „Rychle“ je totiž velice často velmi úzce spjato s „vlastně“. Ještě netušíte, kam tím mířím? Ví už vlastně Váš kolega, že jeho kapesní nožík s pevnou čepelí není vhodný pro otevření balíku, ve kterém právě dorazilo nové zboží, ale udělal to rychle, protože právě neležel v jeho blízkosti žádný vhodnější nástroj? Přesně to myslím!

Ačkoli my u Rajapacku od přírody věnujeme pozornost zavírání, obalování, lepení, vyplňování a zajišťování věcí, neznamená to, že se nezabýváme myšlenkami o vybalování, otevírání, roztrhání a rozřezání. O to více nás vyděsil výsledek jedné studie profesního sdružení pro maloobchod*. Bylo by možno předejít 96% pracovních úrazů při otevírání krabic díky použití nožů na krabice se samočinnou čepelí.

 

Bezpečnostní nůž při práci
Bezpečnostní nůž při práci

 

U řezání nezávisí úspěch čistě jen na příslovečném ostří. Proto máme díky firmě MARTOR v nabídce nůž, jehož bezpečnost je dokonce certifikována TÜF. Čepel řezače Combi na fólii  je bezpečně uschovaná v rukojeti a řeže pouze to, co má: fólii, kůži, plastové pásky na krabice a dokonce (bezpečnostní) pásy. Také automatické zatažení čepele u nože Optisafe nebo u Smartcut zaručují otevření balíků bez přehmatů. Ve výše uvedeném průzkumu byly spolupracovníkům firmy MARTOR dány k dispozici bezpečnostní nože se samočinnou pojistkou čepele a bylo jim vysvětleno, jak s nimi mají zacházet. Totální úspěch: v následujícím roce se nestal ani jeden jediný úraz.

A to je, jak my říkáme – abychom se drželi filmové terminologie –  skutečně Happy End!

 

*Dočtete se na http://www.martor.de/safety-cutters.html?&L=8

Autor: Radoslava, Oddělení pro komunikaci

Kategorie: BlogSkladování, manipulace
938 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vložte komentář

Toto pole fill