Strečové fólie jako zimní „kabát“ pro Vaše palety

2 min čtení 18 prosince 2013

Jaký bude barevný trend v příštím roce? Zvýrazníte vše ostrou žlutou nebo sáhneme opět po klasické černé nebo průhledné?

Vzhledem k tomu, že máme značnou část nehostinného zimního období ještě před sebou, není marné pozastavit se nad tím, co udělat pro to, abychom v případě sychravého počasí, sněhu či jiného nepříznivého klimatu, ochránili naše palety a jejich náklad. Stejně tak, jako se i módní svět přizpůsobuje dešti, sněhu i zimě, je potřeba vzít v úvahu, že tyto vlivy počasí hrají velkou roli také v přepravě a logistice.

Apropos „role“, to už jsme vlastně u našeho tématu: našimi chytrými pomocníky jsou v tomto případě role barevné strečové fólie.  Jejich funkcí je chránit Vaše zboží před vlhkem, prachem a jinými nečistotami. Stejně jako jiné ruční strečové fólie v široké nabídce Rajapack  jsou tyto fólie také elastické a optimálně se přizpůsobí libovolném tvaru nákladu. Nezáleží tedy, zda-li chcete obalit velkou či malou paletu.

Teď ale přijde na řadu barva! Díky různobarevným fóliím  ve žluté, červené, modré, černé či jiné barvě můžete vaše palety třídit a viditelně označit přímo během logistického procesu. Podle různých barev fólie je možno rozlišit zboží ve skladu, na příjmu nebo produkty určené k vyskladnění či označit jednotlivé palety dle PSČ dle dodání.  Díky barevnému rozlišení je záměna při distribuci takřka vyloučena. Prostřednictvím barevných stretch fólií získáte praktické obalové řešení a přehled ve Vašem provozu!

Navíc vaše zboží nejen zabezpečíte vůči poškození, ale také ochráníte je před UV zářením i vůči zrakům zvědavých a nepovolaných osob.  Vaše produkty jsou tak díky zakrytému nákladu lépe chráněny proti krádeži v průběhu celé přepravy až do místa určení.

Jít s pestrobarevnou módou má tedy výhody a navíc – takový barevný „ochranný kabátek“  prostě vypadá skvěle!

nejlepší témata