8. březen: Mezinárodní den žen + dárek pro Vás!

1 min čtení 08 března 2013

Věděli jste, že jméno mateřské společnosti Rajapack, firmy RAJA, pochází z počátečních písmen zakladatelek Rachel Marcovici a Janine Rocher? Či, že firma RAJA je až do dneška  řízena převážně ženami? Kvóta podílu žen v celém koncernu přesahuje běžný evropský průměr v oblasti genderového poměru. Díky tomuto faktu patří ve společnosti Raja a dceřiné firmy Rajapack Mezinárodní den žen k velmi významnému a nevšednímu dni. Proto bychom chtěli tento den oslavit spolu s Vámi – s našimi zákaznicemi i zákazníky – a připravili pro Vás příjemné překvapení:

Dne 8. března obdržíte ke každé online objednávce sadu 6 hrníčků na espresso!

Zadejte jednoduše v nákupním košíku kód akce MDZ2013 a exkluzivní dárek je Váš. Minimální hodnota objednávky není stanovena. Sada obsahuje: 6 hrníčků, 6 podšálků z břidlice a 6 lžiček.

P.S. Bohužel není i v současnosti rovné postavení mužů i žen v některých oblastech samozřejmostí. Nadace RAJA-Daniele Marcovici podpořila již od roku 2006 po celém světě více než 180 projektů pro pomoc ženám v dosažení úspěchu, uznání, nediskriminačního přístupu a rovného postavení v profesním životě.

nejlepší témata