Rajapack po-KROKOVĚ podporuje ženská práva

2 min čtení 02 března 2015

Dne 8. března je Mezinárodní den žen. První MDŽ se konal v roce 1909 Socialistickou stranou v Americe na protest vůči útlaku a nerovnosti žen. I v současnosti je rovnost a diskriminice žen důležitým tématem, které vyžaduje pozornost, jelikož je v této oblasti ještě spousta práce.

Na základě toho chce Rajapack v rámci MDŽ ve spolupráci s celou evropskou skupinou RAJA podniknou jasné kroky! U firmy Rajapack má totiž téma ženských práv již několikaletou tradici. Hnací silou zlepšení postavení žen ve společnosti je generální ředitelka a současně také majitelka koncernu RAJA Danièle Kapel-Marcovici, pro kterou tvoří respekt a rovné příležitosti nejvyšší priority. Již od svého založení v roce 2006 podporuje nadace RAJA-Danièle Marcovici projekty po celém světě s cílem zlepšit práva a začlenění žen ve společnosti.

V tomto roce bude Rajapack a všech jeho 1.400 zaměstnanců v 18 pobočkách skupiny RAJA v 15 evropských zemích od 3. do 5. března 2015 počítat každý svůj krok! Všichni zaměstnanci budou v tomto týdnu nosit během pracovní doby krokoměr, který bude kroky počítat. Tyto kroky budou učiněny pro organizaci Life Project 4 Youth, která podporuje a dává novou perspektivu mladým matkám žijícícím ve slumech v Manile a Jakartě.

Cílem této nadační kampaně je shromáždit co nejvíce kroků! Na konci budou totiž všechny kroky sečteny a na jejím základě obdrží organizace Life Project 4 Youth odpovídající finanční částku. Od zítra to tedy pro všechny zaměstnance Rajapack znamená “Vezmi krokoměr > Připrav se > A po-krok:)!”

Také jste zvědaví na výsledek? Nenechte si jej na Obalovinách příští týden ujít!

nejlepší témata