RAJA slaví 65 let

2 min čtení 13 května 2020

Skupina RAJA tento rok slaví 65 let své existence. Tvrdě jsme pracovali, abychom se stali jedničkou v balení po celé Evropě. Jsme hrdí na to, kam jsme se dostali, ale nikdy bychom toho nedosáhli, nebýt vás – zákazníků. Patří vám obrovský dík za to, že nám projevujete důvěru.

Podívejte se jak šel čas. 

65 let inovací

Od založení společnosti neustále investujeme do produktové inovace. Naše produkty přizpůsobujeme vývoji potřeb zákazníků a snažíme se, aby byly obaly co nejvíce praktické, užitečné a dostupné. RAJA si uvědomuje environmentální problematiku a klade důraz na ekologii a ochranu životního prostředí. Proto neustále doplňujeme sortiment o ekologické varianty produktů a snažíme se zákazníky vzdělávat v oblasti ekologického balení. V roce 2019 byl náš ekologický závazek oceněný cenou Inovace obalů. Získala ho naše 80% recyklovaná stretchová fólie.

65 let kvalitních služeb

Spokojenost zákazníků je naší prioritou. Naše obchodní týmy na telefonu nebo v terénu pomáhají každý všední den zákazníkům vybrat správný obal. Náš katalog i web poskytuje přehled a kompletní informace o našem sortimentu, který nyní čítá 3.000 produktů. V celé společnosti je to pak 200.000 produktů.

65 let závazků

Uvědomujeme si, že úloha podnikání není jen o hospodaření a objemu prodeje, ale i o lidech. Od roku 2006 Nadace Daniele Marcovici podporuje asociační projekty zaměřené na posílení postavení žen po celém světě a bojuje za jejich rovnoprávnost.

V rámci 65. výročí odměňujeme zákazníky

Jako poděkování za vaší důvěru máme připravené měsíční akce. Na měsíc květen to jsou potištěné pásky z PP a papíru za zvýhodněné ceny. Nebo bublinkové obálky a k nim zdarma etikety.

Každý měsíc až do srpna proto sledujte naše webové stránky, aby vám neunikla žádná akce.

 

 

nejlepší témata