Polystyrenové čipsy flopak pro vyplňování i fixaci

2 min čtení 26 března 2014

Chtěli byste své výrobky bezpečně zafixovat, tlumit nárazy a zároveň vyplnit prázdná místa v krabicích? K tomu se perfektně hodí malá, ale šikovná polystyrenová tělíska flopak, tzv. čipsy.

Můžete si vybrat hned ze 3 variant : flo-pak® Standard, Super Green nebo Natural. Nízká vlastní hmotnost a tvarová stálost z nich činí ideální výplňový materiál pro vyplnění prázdných prostor v krabicích a zároveň perfektní ochranu před nárazy. První dvě uvedené varianty jsou 100% recyklovatelné, neobsahují chlór ani prach a jsou opětovně použitelné. „Otevřená osmička“ zajišťuje  navíc také nákladovou úsporu, jelikož dochází při tlaku na ně pouze k min. stlačení, čímž minimalizujete množství potřebné výplně.

Díky „plným osmičkám“ je variant Super Green ještě pevnější a vhodnější pro fixaci těžkých výrobků. Navíc ani při kompostaci neuvolňuje jedovaté látky a během 9-60 měsíců se zcela rozloží. Krátký a velice názorný film o procesu rozkladu můžete shlédnout na youtube.

Flo-pak Natural je naprosto přírodní, vyroben na bázi kukuřičného škrobu a je zcela biologicky odbouratelný, dokonce v řádu několika sekund, a to pokud přijde do styku s vodou nebo jej zakopete do země. Kukuřice – to zní jedle. A ano, tento výplňový materiál by bylo možné také pozřít. Třeba už jste takový malý chips vyzkoušeli… Paprikovou příchuť či chuť slaninky, kterou známe u běžných „čipsů“ bohužel (či bohudíky) nemá… Pokud se náhodou k takové ochutnávce odhodláte, zjistíte, že jeho chuť je spíše neutrální. Jiné vedlejší účinky se nevyskytují…

Popřejeme Vám tedy nikoliv dobrou chuť, ale dobrou fixaci, které díky těmto čipsů přijdete rozhodně na chuť!

nejlepší témata