Papírové sáčky pro přepravu i prezentaci

3 min čtení 27 června 2017

Co vás napadne, když zaslechnete slovo „papírový sáček?“ Pravděpodobně nic zvláštního. Možná si představíte trochu pomačkaný, šedohnědý pytlík nebo pytel od pečiva z posledního nákupu v pekárně. Ačkoliv je to jen těžko uvěřitelné, obyčejné papírové sáčky jsou neobyčejné! Mají totiž všestranné využití. Jsou vhodné nejen ke skladování, zabalení, ale dokonce i k zasílání.

Papírový sáček najdeme všude! V obchodech ho nabízí jako alternativu k plastovému sáčku, v papírnictví vám do něj zabalí náhradní náplně do tužek, v obchodech s kosmetikou nejrůznější ručně vyrobené produkty, v trafikách zase pohlednice. Vše se bezpečně „pytlíkuje“ tak, aby cestou nepřišlo k újmě. Ostatně nikdo nemá rád zmačkané, znečištěné nebo otisky prstů poznamenané nově zakoupené předměty. Také v pekařství nedostaneme čerstvý chléb nebo jiné pečivo volně do rukou. Již zde se ukazuje opravdová všestrannost: Sáčky dovedou nejen mnoho „ pojmout“, mohou také „rozdávat“ – a sice firemní reklamu. Neboť papírové sáčky jsou ideální pro tisk! Mimo to mají i elegantní varianty, například jako barevné dárkové sáčky. Pak se z nudné hnědé nebo bílé promění na módní, barevný papírový sáček, který jako dárkové balení nabízí mnoho řešení.

Papírové sáčky dovedou ještě více

Papírové sáčky můžeme použít nejen k balení, ale také k zasílání. Drobné a ploché zboží může být zasíláno formou zásilkových obálek. V těchto zásilkových obálkách, které by se daly nazvat papírovým sáčkem, je možné volné a drobné předměty shrnout nebo prakticky složit. Díky lehkému a proti roztržení odolnému materiálu šetří tyto sáčky náklady za poštovné a při přepravě se nic neztratí!

A kam s odpadem ze zahrady? I tady využijete papírové pytle. Papírové sáčky nejsou k dispozici pouze v malých rozměrech, ale také jako velkoobjemové pytle! Jsou vyrobeny z pevného kraftového papíru a tedy něco vydrží. Ba dokonce ani vlhkost jim neuškodí, proto mohou nějaký čas pobýt venku, než vše skončí např. na kompostu.

Papírové sáčky nejsou zdaleka tak nudné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Přinášejí rozmanitost, kterou využijete nejen při pracovních činnostech, ale také v domácnosti.

nejlepší témata