Dárkové balení Rajapack

Rajapack rozšiřuje sortiment – ekologické a efektní dárkové balení

Praha, 25. října 2011 – Na obalovém trhu je klíčovým faktorem materiál, vzhled a funkčnost produktů. Zvláště dárkové balení musí spojovat prvky jako je exkluzivní design a účelnost. Pro B2B firmy hraje navíc důležitou roli rychlá aplikovatelnost a univerzální použití – především v blížícím se předvánočním období. Rajapack s.r.o., zásilková společnost s obalovými materiály pro průmysl, obchod i živnostníky, rozšířila během tohoto roku produktový sortiment v oblasti dárkových tašek, balicího papíru, papírových sáčků a dekorací v široké paletě barev i formátů. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy: Balte vaše dárky stylově, jednoduše a rychle!

Také už pomalu začínáte přemýšlet nad vánočními dárky pro vaše zákazníky, spolupracovníky, rodinu? Důraz, který kladete na výběr originálního vánočního dárku, byste měli věnovat i volbě jeho balení! Tak jako „šaty dělají člověka“, tak dárkový obal prezentuje vložený obsah a  image vaší firmy. Ideální dárkové balení by mělo podtrhnout moment překvapení a posílit zájem o vlastní obsah. Při výběru bychom také neměli zapomenout na tzv. „corporate identity“. Skloubit firemní grafiku a styl s vánoční tématikou je v řadě případů skutečný oříšek.

 

Dárkové tašky
Dárkové tašky

 

Velmi efektivní variantou zabalení dárků jsou a budou dárkové papírové tašky. Tendencí letošních Vánoc je jednoduchost! Přezdobené dárkové balení ponechejte raději jiným. V kurzu jsou především výrazné barvy jako např. hřejivá červená nebo mrazivě modrá. Populární zůstává také rozsáhlá škála odstínů fialové. Nádech luxusu dárkovým balíčkům dodáte, vložíte-li je do lakované dárkové tašky s elegantními saténovými popř. šifonovými uchy. Balení zkombinujte se stahovacími mašlemi, stužkami, ozdobnými rozetami nebo lýkem v neutrálních tónech béžové, bílé, stříbrné či zlaté. Výhodou papírové tašky je nejen jejich přirozený (a v současnosti velmi preferovaný) vzhled, ale i rychlost zabalení. Vložte jednoduše dárek do balení, na dárkové balení nalepte dekorativní doplněk v kombinaci se stylovou etiketou s logem vaší společnosti nebo s osobním přáním a voilà – reprezentativní vánoční dárek je na světě!

Trendy pro dárkové balení: individualita a ekologická šetrnost

 

Dárkové sáčky
Dárkové sáčky

 

 

Nejen módní oděvy, ale i dárkové balení podléhají aktuálním trendům. Tuto skutečnost potvrzuje i Prof. Dr. Christoph Häberle z Vysoké školy médií ve Stuttgartu v Německu: „Právě výrobci a aranžéři dárkových balení se inspirují módními trendy, jelikož jsou ve většině případů určeny pro aktuální potřebu. Do výběru dárkového obalu také pronikají následující faktory: věcná hodnota vloženého dárku, kvalita zpracování obalu, emoce příjemce, etická hodnota jako je šetrnost k životnímu prostředí atd.“

Dle profesora Häberle však neexistuje perfektní dárkové balení: „V zásadě by měl dárek upevňovat osobní vztah k obdarovanému a podtrhovat jeho preference. Někteří lidé dávají přednost exkluzivním materiálům a doslova si užívají akt rozbalování dárku, jiné nadchnou praktická a ekologicky úsporná balení, které mohou eventuálně ještě využít.“

Stejné prvky při volbě dárkových obalů můžeme vypozorovat také v segmentu B2B. Opravdovou výzvou je v této oblasti fakt, že firmy musí velmi často zabalit (co možná nejoriginálněji) velké množství dárků. Pro tento účel se hodí nejen výše zmíněné papírové tašky, ale také pestré dárkové sáčky, které jsou vhodné pro drobné produkty.

Dalšími variantami pro dárkové balení mohou být fólie v metalickém lesku nebo balicí dárkový papír s luxusním damaškovým či velvetovým vzorem. V nabídce společnosti Rajapack najdete také nevšední dárkové obaly na víno pro balení jednoho i více kusů najednou. Atraktivním doplňkem v dárkové krabici s křehkým obsahem je jednoznačně výplň Sizzlepak, která slouží nejen jako zajímavá dekorace, ale i jako jedinečná fixace – navíc k dostání ve velkém výběru sytých barev.

Pro splnění všech požadavků na optimální dárkové balení je nutný rozsáhlý sortiment dárkových obalů, dekoračních produktů a flexibilita v oblasti individualizace. Díky kontinuálnímu sledování ekologických a designových trendů rozšiřuje Rajapack neustále svoji nabídku. Ve speciálním online shopu www.rajaboutique.cz naleznete více než 300 dárkových balení pro celou řadu slavnostních příležitostí, která jsou navíc šetrná k životnímu prostředí.

 

 

Dárkové tašky
Dárkové tašky

 

Šifonové sáčky
Šifonové sáčky

 

 

Dárková balení na láhve Rubys
Dárková balení na láhve Rubys

 

Kategorie: Tašky, dárkové baleníTiskové zprávy
206 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill